Zayıf Görünmenin Sırları

Fazla kilolar her ne kadar birçok kadın için ciddi fiziksel ve ruhsal problemler yaratsa da bazı kıyafet hileleri ile her kadının olduğundan çok daha zayıf gözükebilmesi mümkün olabilir. Zayıf görünmenin sırları adı altında verilebilecek bazı tüyolar ile vücudun çeşitli bölgelerindeki fazlalıklar gizlenebilir ve çok daha ince bir görünüme kavuşulabilir.

Zayıf Görünmenin Tüyoları

Zayıf görünmenin sırları içerisinde ilk sırada tek renk kıyafet tercihi yer alır. Özellikle siyah, koyu gri ve kahverengi tonları baştan aşağı olacak şekilde tercih edildiklerinde bayanları en azından 3-4 kilo daha zayıf gösterebilme özelliklerine sahiptirler. Tek renk konusunda tedirgin olan bayanlar ise koyu bir rengin birkaç tonunu giysilerinde kombinleyerek tercih edebilirler. Bu yöntemle de olduklarından çok daha ince görünebilirler.

Giyilen giysilerde tercih edilecek olan kumaşlar da büyük önem taşımaktadır. Kaşe ve kalın yünlerle üretilen kumaşlar zaten fazla kilosu bulunan bayanların iyice şişkin gözükmelerine yol açacaktır. Bu nedenle bu tür tercihler yerine ince ve kaygan kumaşların seçilmesi önerilmektedir.

Zayıf görünmenin sırlarından başka bir tanesi de fazla kiloların toplandığı bölgeye uygun kıyafet seçimi yapmaktır. Kiloları daha çok üst bölgelerinde toplanan bayanlar V yaka üstler giyerek daha ince bir görüntüye sahip olabilirler. Üst kısmı daha ince olan ve fazla kilosu basen gibi alt kısımlarda toplanan bayanlar ise yuvarlak yaka üstleri tercih edebilirler.

İlginizi Çekebilir

Kış Depresyonu Nedir? Nasıl Aşılır?

Depresyon gelip geçici bir durumdur ama hayatınızın tümünü etkileyen bir durumdur.  İnsanın çevreleyen bir çember düşünün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir