Yorgan Modelleri

Her mevsime özel üretilen Yorgan Modelleri seçilirken fazla yer kaplamaması ve temizliğinin kolay olması göz önünde bulundurularak tercih edilmektedir. Birçok tekstil ürününde olduğu gibi yorganlarda da birden fazla çeşit sunulmaktadır. Silikonlu yorganlar günümüzde daha çok tercih edilmektedir, hafif olması, kolay saklanabilmesi ve rahat temizlenebilmesi tercih edilmesinin en büyük nedenleri arasında yer almaktadır ancak, özellikle kış aylarında tercih edilen yünlü yorganlar da hala yerini korumaktadır. Yünlü yorganların temizlenmesi ve muhafaza edilmesi silikonlu ve diğer yorgan çeşitlerine göre daha zor olduğu için günümüzde çok az insanın tercihleri arasında yer almaktadır.

Farklı renklerin ve desenlerin bir arda bulunduğu Yorgan Modelleri bizleri korurken aynı zamanda şık bir görünümde sağlamaktadır. Sağlığımız açısında büyük öneme sahip olan yorganların mevsime göre tercih edilebilecek birçok seçeneği bulunmaktadır. Yorgan çeşitleri arasında kendinden nevresimli ya da üzerine nevresim geçirilerek kullanılan modeller mevcuttur. Nevresim olmadan kullanılan modellerde yorgan üzerinde dikiş ile belirlenmiş farklı desenler bulunmaktadır.


Yorgan Modelleri arasında yer alan ve çok tercih edilen üzeri saten ya da saten görünümlü yorganlar şık bir görünüm sağlarken, farklı renkleri ile yatak odalarına canlılık ve hareket kazandırmaktadır. Uzun süre kullandığımız yorganlar arasında her bütçeye uygun olan çeşitleri bulmak ve büyük bir yelpazeye sahip olan yorganlarda tercih edilen özellikleri bularak, seçilen yorgana sahip olmak çok kolay.

İlginizi Çekebilir

Kalitenin Avantajını Yaşa

Yatak odalarının vazgeçilmezi olan Madame Coco nevresim takımları, şık görünümleriyle dikkatleri üzerine çekerken özel yapılarıyla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir