Vazgeçilmez Kadın Olmanın Sırları

Bütün kadınlar vazgeçilmez olmak isterler. İlişkilerinin uzun ve seviyeli olması kadınlar için önemlidir. Erkekler tarafından daima tercih edilen kadın olmak için birkaç önerimiz olacak sizlere..

Öncelikle daima güler güzlü olun ve güldürün!

Güler yüz erkekleri cezbeden en önemli silahtır. Genellikle erkekler somurtkan ve olumsuz bayanları tercih etmezler, etselerde ilişkilerini uzun süre sürdüremezler. Güler yüzlü iseniz ve partnerinizi güldürmeyi başarabiliyorsanız size bağlanırlar. Erkekler abartı olmayan mizah anlayışına dayanamazlar. Onları ciddilikten ve somurtkanlıktan kurtaran kadınlar erkeklerin gözünde vazgeçilmez kadın niteliğindedir. Ne olursa olsun somurtmayın, daima mutlu, güler yüzlü ve pozitif olun. İlişkilerde bu kural çok önemlidir.

Sakın yalan söylemeyin!

Çoğu insan gibi beylerde yalandan nefret ederler. Onlara gerçekleri söyleyen kadın vazgeçilmez kadındır. Erkekler boş kuruntularla ve düşüncelerle kafalarını yormak istemezler. Onlara gerçekleri söylemekten çekinmeyin. Kızsalarda gerçekleri duymak hoşlarına gider. Ama yalana yada kuruntulara asla dayanamazlar ve buda ilişkiyi olumsuz etkiler.

Bakımlı kadın vazgeçilmez kadın mıdır?

Evet bakımlı kadın erkeklerin vazgeçemeyeceği kadındır. Erkekler bakıma önem verirler ve partnerlerininde bakımlı olmasını isterler. Erkeklerin akılları herzaman cinsellikte değildir. Ama cinsellikte önemlidir tabiki ilişkilerde. Onların istediği kadın modeli mutfakta aşçı, çocuklarına anne ve yatakta her haliyle dişi bir kadındır. Bakımlı kadın ilişkilerde zor vazgeçilecek kadındır. Yapacağınız ufak makyajlar ya da tarzınızdaki ufak değişimler bile onların hoşuna gider ve bağlılıklarını arttırır. Sakın kendinizi salmayın bu onları sizden uzaklaştıracaktır. Bakımınızı ve ilginizi onlara hissettirin.

Romantik kadın asla vazgeçilen bir kadın olmaz..

Sadece kadınlar erkeklerin romantik olmasını istemezler, aksine beylerde kadınlarda romantik bir duygu aramaktadırlar. Erkeklerin içinde aslında romantiklik vardır ama bunu fazla ön plana çıkaramazlar. Ancak sizde onlara karşı romantik olursanız işte ozaman partneriniz size karşı olan duygularını, romantiklğini daha iyi gösterecektir. Erkekler romantik bayanlardan asla vazgeçemezler.

İlgili ve bilgili olun!

Erkekler bayanların kendilerinden fazla bilgili olmasını istemeselerde tamamiyle bilgisiz bayanlarıda sevmezler. Yerine göre bilgili olmanız hatta onu yönetmeniz erkeklerin hoşuna gidecektir. Onlara bilginizle ilgi gösterin. Sorunlarına çözümler bulun ya da sorunlara alternatif fikirler üretin. Bu sizi vazgeçilmez yapacağı gibi partnerinizin size olan güveninide arttıracaktır.

Sessiz olun vazgeçilen olmayın!

Erkeklerin kadınlarda en çok aradı özellik bu olsa gerek. Az konuşsun ama öz konuşsun, başımı şişirmesin, bıdı bıdı yapmasın isterler. Yerine göre konuşmanız yani gereksiz cümleler yada abartılar yapmamanız onları size bağlayacaktır. Bırakın onlar konuşsun siz susun. Çünkü onlar sizin daha fazla konuşacağınızı düşündüğü için uzatırlar. Ama siz uzatmazsanız partneriniz kedi gibi olacaktır. Böylece çok konuşmamak hem ilişkinin düzgün ilerlemesini sağlayacak hemde sizi vazgeçilmez yapacaktır.

İlginizi Çekebilir

Arnica Tesla Premium Sessiz Elektrik Süpürgesiyle Temizlik Saati Sizin Elinizde

Sabahın erken saatleri, gecenin bir vakti, bebeğinizin gündüz uykusu, evde ders çalışan çocuğunuz, uyuyan komşularınız, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir