Ünlülerin Zayıflama Sırları

Kilo problemi yaşayanlar bu sorunlarından kurtulmak için her yöntemi denerler. Birkaç kilo fazlamız olduğunda çok önemsemeyiz ama kilolar arttıkça büyük bir telaşa kapılırız. Kilo vermek için her önerileni uygulamaya çalışırız. En büyük yanlışımız da buradadır. Yanlış diyetler, yanlış beslenme şekli bizim için büyük tehlikedir. Sağlığımızı kaybetmemize neden olan hareketlerdir. Doğru beslenme şeklini öğrendiğimizde ve hayatımıza soktuğumuzda kilo vermeye başlarız. Ayrıca spor yapmayı da unutmamak gerek. Sağlıklı beslenme şekli ve spor birleşince bize fit bir görünüm sunarlar.

Bazı içecekler yağ yakmamız da faydalıdır. Hayranlıkla seyrettiğimiz ünlülerin gizli bir formülleri var diye düşünürüz. Oysa çok da bilinmeyen formülleri yoktur. Çoğuna sorulduklarında hepimiz bildiği şeyleri söylerler. Bunlardan biri de spordur. Spor yaptığımızda sağlığımızı korumuş oluruz ve yağ oluşumunu engellemiş oluruz. Sporda bir süre yapılıp bırakılacak bir şey değildir. Hayatımız boyunca spor yapmaya çalışmalıyız.

Ünlüler en çok yeşil çay tüketirler. Yeşil çayın faydaları say say bitmez. Yeşil çay yağları yakmada yardımcıdır. Toksinlerin atılmasına yardımcıdır. Bağırsaklarımızın çalışmasına yardım eder. Karın bölgesindeki yağları eritmede etkilidir. Yeşil çay günde iki fincan tüketilebilir. Fazlası abartı olabilir. Metabolizmayı hızlandıran bir içecek daha kahvedir. Günde bir yada iki fincan tüketilirse bir zararı yoktur. Fazla tüketilirse uykusuzluk ve selülit gibi sorunlarla karşılaşabiliriz.

Greyfurt suyu,  limon suyu yağ yakmada epey etkilidir. Sabahları içeceğiniz bir bardak limon suyu ya da greyfurt suyu metabolizmanızı hızlandıracaktır. Yalnız dikkat etmemiz gereken bir nokta var. İlaç kullanıyorsanız greyfurt suyuyla aynı anda almamalısınız. Sabahları içeceğiniz yağsız süt protein ihtiyacınızı karşılayacaktır ve bir süre sizi tok tutacaktır.

 

İlginizi Çekebilir

Nane Çayı ve Faydaları

Nane çayı susuzluğu gidermek konusunda oldukça etkilidir. Aynı zamanda tazelenme hissi de verir. Nane çaylarının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir