Timberland Ayakkabı Modelleri

Timberland ayakkabı modeli rahatlığı ve kullanışlılığı sayesinde uzun yıllar pek çok kişi tarafından tercih edilmekte ve kullanılmakta. Hatta Timberland ayakkabıların özel bir kullanıcı kitlesi dahi oluşmuş durumda. Ayağı sıkmayan bir form ile oluşturulan Timberland ayakkabılar daha esnek ve daha yumuşak bir tabana sahip olduğu için de ayakların ayakkabı içerisinde daha rahat hareket etmesi sağlanmakta.

Timberland ayakkabı modelleri genel olarak belli bir kalıp şeklinde olsa da, farklı desen ve renk seçenekleri ile de kullanıcıların göz zevkine de hitap etmekte ve zevklere uygun bulunan modeller sevilerek kullanılmaktadır.

Timberland Ayakkabıların 2017 ve 2018 modası ise şu şekilde; ağırlıklı olarak siyah, saks mavisi, yeşil ve kırmızı gibi koyu renklerin taban alındığı Timberland ayakkabılar üzerinde farklı tonlar ve zıt renklerde geçişler ile ayakkabılara canlılık kazandırılmakta.

Yaz aylarında giyebileceğiniz modeller ise daha açık renkli ve daha soft tasarımlar olup, zevkinize hitap eden açık renkleri yaz için tercih edip kullanmanız da mümkün.

2018 modasında Timberland ayakkabıların geniş ve burnu kalın formuna da pek yer verilmemiş, ön kısımları daha yuvarlak hatlar ile detaylandırılan Timberland ayakkabılar bu sayede o geniş ve kaba formundan kurtularak daha zarif bir görüntüye hatta feminen bir havaya kavuşmuş da diyebiliriz.

2018 modası ile ilgili temel mantık şu; daha soft renkler, daha canlı renkler ve daha enteresan tasarımlar. Modacılar bu üç detayı bir araya getirdiği için sizden de böyle tercihler beklenmekte. Koyu renkler, sade detaylar ve alışılmış tarzlara artık son noktayı koymanın zamanı gelmiş ve sizin için de bu sene harekete geçme zamanı.

Timberland ayakkabı modelini kullanırken kombinleme zorluğu yok, dilediğiniz kıyafet ile kombin yapıp çıkmanız mümkün. Dilerseniz klasik, dilerseniz spor; hangi tarz sizin tarzınızı ve ışığınızı daha çok yansıtıyorsa o tarzı ele alın ve özgürce kombin yapın.

En önemlisi de dolabınızda Timberland ayakkabıların farklı desen ve renklerinden bolca bulundurun. Bir süre sonra bu ayakkabılardan vazgeçemediğinizi ve sürekli bu modellerden yana tercih kullandığınızı fark edeceksiniz.

İlginizi Çekebilir

İkonik Nike Ayakkabı Modelleri ve Performansları

Sportif giyimi tercih edenlerin en sık tercih ettiği markalardan birisi olan Nike, tasarladığı birbirinden şık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir