suya dayanıklı maskara

Suya Dayanıklı 5 Maskara

SUYA DAYANIKLI MASKARALAR

Maskaralar kadınların kullandığı ve vazgeçemediği kozmetik ürünlerin başında gelir. Lakin yaz mevsiminden kaynaklı olarak havaların sıcak olması, nemli havalar, denize girmek gibi durumlar maskaraların bozulmasına ve yeniden sürülmesine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu problemi çözmek için suya dayanıklı maskaralar üretmeye başlayan kozmetik firmaları her zaman olduğu gibi bu seferde kadınların yardımına koşmuş durumdalar. Listede vereceğimiz maskaralardan birini kullanarak suya dayanıklı maskaralar sayesinde makyajınız bozulmadan günlük yaşantınıza devam edebileceksiniz.

Max Factor False Lash Effect Maskara

Max Factor False Lash Effect Maskara

Takma kirpik etkisi yaratan bu maskara kalın uçlu fırçası ile kirpiklerinizi kökten uca kadar kavrayacak. Maskara hem suya hem de sıcağa dayanıklıdır. Mağazalarda satış fiyatı ise 29,90 TL olarak sunulmaktadır.

MAC Extended Play Gigablack Lash Maskara

MAC Extended Play Gigablack Lash Maskara

Fırçası oldukça ince ve estetik olan bu maskaranın kullanımı sonrasında kirpiklerinizin kalkık görünümü doğal bir görüntü oluşturacaktır. Dış etken sebebi olan deniz, nem, terleme gibi durumlarda silinmeyen bu maskara ılık bir temizleme suyu ile temizlendiğinde ise kolaylıkla çıkmaktadır. Mağazalarda satış fiyatı 75 TL olarak belirlenmiştir.

Lancome Hypnose Doll Eyes WaterProof Maskara

Lancome Hypnose Doll Eyes WaterProff

Kaliteden ödün veremem diyenlerin tercihi olan bu maskara suya dayanıklılığı ile ön plana çıkmaktadır. Kirpiklere ekstra hacim katarak oldukça güzel görüntü oluşturuyor. Mağazalarda satış fiyatı 135 TL olarak belirlenmiştir.

Dior Diorshow Waterproof Maskara

Dior Diorshow Waterproof Maskara

Tüm gün kalıcılık sağlayan, kirpiklere ekstra hacim sağlayan bu maskara yoğun nem, terleme, su, yağmur ve denize karşı oldukça etkilidir. Mağazalarda 194 TL etiket fiyatı ile satılmaktadır.

Çoğu maskara kirpikleri ağırlaştırıcı etkiye sahiptir. Bu maskara ise kirpikleri ağırlaştırmadan ayırıyor ve hacim kazandırıyor. Sıcağa karşı etkili olması ile bilinen maskaranın mağaza satış fiyatı 43 TL olarak belirlenmiştir.

 

İlginizi Çekebilir

Su İçmenin Yararları

Su İçmenin 5 Yararı

Vücudun sağlıklı olabilmesi ve dengede kalabilmesi için en önemli besin ihtiyaçlarından biri sudur. Su olmadan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.