Son Dakika Hazırlanmayı Seven Bayanlara Öneriler

Son dakika hazırlanmayı seven bayanlara öneriler arasından hazırlığınız iş için ise kıyafetlerinizi akşam ütülemiş olmalısınız ya da ütü gerektirmeyen, kendinden kıvrımlı kıyafetleri tercih edebilirsiniz. Günümüzde nano teknoloji ile üretilen leke yapmayan, ütü istemeyen giysiler hayatınızı kolaylaştırabilir. Daha seri hazırlanmanıza yardımcı olabilir. Eğer işe değil de kendinize vakit ayıracağınız bir güne hazırlanıyorsanız Jean, tişört ya da bir kış günüyse Jean üzeri kazak kurtarıcınız olabilir.

Tabi en önemli tamamlayıcılardan olan saç ve makyajda unutulmamalıdır. Yoğun bir makyaj yapmanızı tavsiye etmiyorum göz çevrenizi kapatmanız gözlerinize ışıltı vermenize yetecektir. Göz pınarlarınıza süreceğiniz parlak beyaz ton farınız göz kapağınıza süreceğiniz gri ton kaleminiz ve kirpikleriniz için hafif rimeliniz hazır olmanız için yeterlidir. Ayrıca allığınız belki de solgun olan yüzünüze renk katabilir. Bir de kendinize belirlediğiniz günlük saç modelleri acil durumlarda kurtarıcı olabilir.

Atkuyruğu ya da örgü bir model deneyebilirsiniz. İş için tercih etmeniz gereken modeller ise daha resmi olmalıdır. Sıkı bir topuz uygun olabilir. Tırnak bakımınızı aceleye getirmenizi tavsiye etmiyorum fakat bakımınızı tamamlayamadıysanız soft tonlar tercih etmelisiniz siyah, kırmızı renkler hata kabul etmeyen riskli renklerdir ve düzeltmeniz zor olabilir. Ek olarak gülkurusu renginden soft bir rujla makyajınızı tamamlayabilirsiniz.

Makyajınız iş için ise siyahı biraz daha yoğun tutabilirsiniz. Rimelinizi soft tutmak yerine birkaç kat arttırabilir. Göz kaleminizi eyeliner yerine kullanıp ufak bir fırça yardımı ile gözlerinize buğulu bir ifade verebilirsiniz. Kısaca özetlemek gerekirse, son dakika hazırlanmayı seven bayanlar hayatlarından bazı tavizler vermek zorunda kalabilirler. Ancak bu durum onların şık ve sade olmalarına engel olmamalı aksine zamanı etkin ve verimli kullanabilmelerini sağlamalıdır. Bunu başarabilmek onların elindedir.

İlginizi Çekebilir

Büyük Beden Kadın Giyimin Adresi Moda Cazibe! Harika Kombin Önerileri

Moda uzun yıllardır şık ve stil sahibi bir görünüm oluşturmak isteyen herkesin vazgeçilmezleri arasında yer …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir