siyah pantolon kombinleri

Siyah Pantolon Kombinleri

Kombinlerimizin vazgeçilmez rengi siyahtır. Bu yıl siyah bütün asilliğiyle yine vitrinlerde boy gösterecek. Siyah bu kışın trend renkleri arasında başı çekiyor. Biz de size bu konuda rehberlik olması düşüncesiyle siyah pantolonlarınızla hangi parçaları birleştirirseniz isabetli giyinmiş olursunuz yardımcı olmak için yazımızı kaleme aldık.

Siyahı kuşkusuz kombinlerin kolay rengi olarak yorumlayabiliriz. Çünkü birçok renkle birlikte rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Siyah pantolonunuz bol kesim ve ispanyol paçaysa; bu tarz, bu yılın pantolon trendlerindedir. Şık, düz beyaz, dökümlü bir gömlekle şıklığı yakalayabilirsiniz. Yine dökümlü sarı bir parça ile giyiminizde mükemmel bir uyumla tarz olma yolunda mesafe alırsınız. Bunun yanında hareket veren desenli dar kesim bir gömlek isabetli bir tercih olacaktır. Gömlek ceket şeklinde uygun tercihleriniz de sizi şık gösterecektir.

Siyah pantolonunuz dar paçaysa; bu tarz pantolonlarla zerafeti bol kesim gömleklerle yakalarsınız. Düz ya da desenli kumaş gömlek tercihlerinizle şık olmanız kolay olacaktır. Dış giyimde tercih edeceğiniz hoş bir pançoyla kullanabilirsiniz. Bilek ya da yakalarında kürk detaylı bluz ya da ceketlerinizle birleştirebilirsiniz. Bisiklet yaka ya da oduncu yaka üst giyim tercihlerinizle de pantolonunuzu kombin yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

İkonik Nike Ayakkabı Modelleri ve Performansları

Sportif giyimi tercih edenlerin en sık tercih ettiği markalardan birisi olan Nike, tasarladığı birbirinden şık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir