sinem kobal güzellik sırları

Sinem Kobal ve Güzellik Sırları

Güzellik sırrı denildiğinde; akla cilt bakımından vücut bakımına, saç bakımından kişisel bakımlara kadar uzanan ince detaylarıyla paylaşım gelir. Her kadının kendine has bakımları mevcuttur elbette. Âmâ bu konuda göz önünde olan insanlardan fazlasıyla etkilenilir, onlar gibi olmaya çalışılır. Dünkü yazımızda Pınar Altuğ‘tan bahsetmiştik şimdi de Sinem Kobal güzellik sırlarını paylaştık.

Saçları her zaman beğenilen bir oyuncudur. Bu beğeniyi kazanabilmek için onun da çabaları varmış. Mesela saçları için yılan yağını tercih ediyor, saç diplerini beslediğini, kırılmaları önlediği için. Saç yapımında becerikli olduğunu, elini maşayı alıp saçımı rahatlıkla kuaföre gitmeden yapabildiğini belirtiyor. Çok fazla makyaj tercih etmiyor. Nemlendirici ve dudak parlatıcı ve maskara tercihi her zaman. Çekimler dışında fondöten kullanmıyor.

Makyaj temizlemeye çok önem veriyor, gül suyunu tercih ediyor, teni açık renk olduğu için solaryumdan uzak duruyor, Yaz kış düzenli güneş kremi kullanarak cildini güneş ışınlarına karşı koruyor. Cildi için bal maskesi tercih ettiğini, bu maskenin çok besleyici olduğunu özellikle belirtiyor. Patates kızartması ve çikolata tutkunu; vazgeçemiyor ama metabolizmasından dolayı şanslı olduğunu da vurguluyor. Her ikisi de güzellik açısından dönüp bir daha baktıran tipteler kuşkusuz. Sırları da aldığımıza göre geriye tek bir şey kalıyor, uygulamak galiba.

İlginizi Çekebilir

Altın İğne Uygulamasıyla Ameliyatsız Gençleşme: Dr. Yaprak Konakçı Anlatıyor!

Fraksiyonel radyofrekans uygulaması olarak da bilinen altın iğne, ameliyatsız gençleşme yöntemleri arasında en kolay ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir