Seksi, Dik ve Sıkı Kalçalar İçin Yapılması Gerekenler

Sıkı ve dik olan kalçalar her zaman erkeklerin ilgisini çekmiştir. Bazen sırf erkeklere güzel gözükmek için bayanlar kalçalarını özellikle büyütmek için ellerinden geleni yaparlar. Kalça konusunda aslında işin özü büyük kalçalarda değil büyük bir kalçaya ve erkeklerin seksi dedikleri kalçalara sahip olabilirsiniz fakat bu kalçanızın sıkı ve dik olduğu anlamına gelmez. Büyük kalçalar genelde yağ doludur ve özellikle doğum sonrası ve kilo alma ve verme sonrası yırtıklar ve yıpranmalar olabilir buda estetiği ve o güzel görünümü kaybetmesine yol açar.

Seksi,dik ve sıkı kalçalar için yapılması gerekenler
Seksi ve sıkı kalçalara sahip olmak için çıkılan bu yolda doğru bilinen yanlışları öğrendiysek şimdi işin özüne gelin birlikte inelim. Öncelikle dik bir kalçaya sahip olmak istiyorsanız bunun için genelde doğuştan gelen bir genetik yapı vardır. Bunun önüne aşırı bir şekilde geçemezsiniz ancak imkansız diye bir şeyde yoktur. Günlük hayatta topuklu ayakkabı kullanımı kalçalarınızı her daim dikleştirmektedir. Bunun yanı sıra işin özü spordan geçer günlük olarak yapacağınız düzenli koşular sayesinde kalçadaki biçimsiz ve kalçanın dik görünmesini engelleyen o yağları atmanız gerekmektedir.

Spor sonucu aldığınız olumlu geri dönüşler sonrası artık kalan bu kalça yağlarını sizce de kasa dönüştürmenin zamanı gelmedi mi ? seksi ve sıkı kalçalara sahip olmak konusunda asla bir karamsarlığa düşmeyin eğer işin ucunda emek ve azim varsa her daim istediğinizi yapabilirsiniz. Yağlara kasa dönüştürüp kalçanıza şekil vermek istiyorsanız çok ufak hareketler sayesinde bu işlemi yapabilirsiniz. Örneğin kalçadaki kasları çalıştırmak için günlük olarak şınav çekebilirsiniz. Bunun yanı sıra ayakta bisiklet sürme, paten sürme ve düzenli bacakları ve kalçayı zorlayıcı doğa yürüşleri yapabilirsiniz. Ayrıca sadece bu işlemi evden yapmak istiyorsanız bir perdeyi takmak bile sizin kalçanızdaki kasları geliştirecektir. Daha bitmedi eşinizle cinsel ilişki sırasında sizin üstte ve aktif olduğunuz pozisyonlarda yapılan seks bile buna fayda sağlayacaktır. Ben bu kadar şeylerle uğraşamam param var spor salonuna gidecem spor olarak ne öneriyorsunuz derseniz plates sizin işinize yarayacaktır. Gerçi bu işlemi sadece spor salonunda değil evde bile uygulayabilirsiniz. Zaten plates denilen kas germe olayları bizim size yukarıda bahsettiğimiz ögeleri de hemen hemen içermektedir. Sağlıklı güzel , seksi , dik ve sıkı kalçalarınız olması dilediğiyle…..

İlginizi Çekebilir

Arnica Tesla Premium Sessiz Elektrik Süpürgesiyle Temizlik Saati Sizin Elinizde

Sabahın erken saatleri, gecenin bir vakti, bebeğinizin gündüz uykusu, evde ders çalışan çocuğunuz, uyuyan komşularınız, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir