Saten Bayan Elbise Modelleri

Saten kumaşı hem parlak hem de iddialı olan bir kumaştır. Her zaman moda olan saten elbiseler, bu yılda modadır.

Teninize bu saten kumaşla ipeksi bir dokunuş kazandırarak ve bu saten kumaşın da yumuşacık cildinizden kayarak, zarif bir görünümde olmanızı sağlayacaksınız.

Saten elbiseleri; düğünde, nişanda, özel davetlerde, mezuniyetlerde tercih edebilirsiniz. Genellikle abiye olarak kullanılan saten kumaşları, her zaman sizin şıklığınıza öncü olacaktır. Saten elbiseler; kadınlara asil bir görünüm kazandırmaktadır. Son yıllarda da moda olan pudra pembesi, bordo rengi en çok kullanılan renkler arasındadır. Bu renkleri bir de saten kumaşla tamamlayarak, en özel günde, en özel ve en çok konuşulan isim siz olacaksınız. İsterseniz uzun bir kuyruk kullanarak, asil bir görünümde olabilirsiniz.

İsterseniz de diz üstü ya da hafif diz altı boyda kullanarak da şık ve zarif bir görünümde olabilirsiniz. Saten elbiseler bazen dümdüz ve derin bir yırtmaçla tamamlanarak, iddialı bir görünüme sahip olurken bazen de gelinlik kadar kabarık ya da drapeli olarak sizi oldukça havalı ve ihtişamlı bir görünüme kavuşturacaktır.

Saten parlak elbiseler, bazen sizin göğüs, bacak, sırt dekoltenizi ortaya çıkarırken bazen de, uzun kollu ya da yarım kollu tercih ederek, sade bir görünümde olmanızı sağlar. Çoğunlukla tek renk olarak üretilen saten elbiseler, çiçekli, çizgili desenli olarak da üretilmektedir. Bu elbiseleri yazlık olarak tercih ettiğinizde, desenli, çiçekli modeller sizleri beklemektedir.

Hem şık hem de sevimli ve tatlı bir görünüm katarak, güzel görünebilirsiniz. Saten elbiselerin altına stiletto da en çok yakışan ve son moda olan bir ayakkabı modelidir. Saten kumaşı vücut hatlarını ortaya çıkaran bir modeldir. Bu nedenle dar bir saten elbise deniyorsanız, iddialı bir vücuda sahip olduğunuzdan emin olmalısınız. Ancak tüllü, bol kesim gelen saten elbiseleri de, göbek ya da basen şikayeti olan bayanlar tercih edebilir.

İlginizi Çekebilir

İkonik Nike Ayakkabı Modelleri ve Performansları

Sportif giyimi tercih edenlerin en sık tercih ettiği markalardan birisi olan Nike, tasarladığı birbirinden şık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir