Prime İncelme İle Hayalinizdeki Vücuda Kavuşun

Prime teknolojisi selülit, yağlanma, sarkma sorunlarının tedavisi için kullanılan bir teknolojidir. Vücudun yeniden şekillendirilmesine ve incelmesine hızlı ve etkin bir biçimde kalıcı ve kesin tedavi imkanı sağlar. Yeni nesil ses dalgalarıyla hızlı bir yağ parçalama işlemidir. Uygulanacak prime incelme nişantaşı kliniğimizde randevu ile yapılmaktadır. Randevular için www.quartzclinique.com adresini ziyaret ederek diğer uygulamalarımız ve cerrahi operasyonlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Uygulama Yöntemi Nasıldır?

Medikal estetik uygulamasıdır; yağlanma, selülit, sarkma sorunlarının kesin çözümlerinde kullanılır. Vücudun hızlı bir biçimde şekillenmesini sağlamaktadır. Yeni nesil prime incelme nişantaşı merkezimizde ses dalgaları kullanılarak etkili biçimde yağ parçalama işlemi yapılmaktadır. Sonrasında radyo frekans dalgaları ile içlerinden geçirilen su moleküllerine defalarca rotasyon yapılmakta ve bu rotasyon sayesinde vücut ısınmaya başlayıp yağlar yakılmaktadır.

Saniyede defalarca yapılan bu hareket ile büyük bir etki yaratılmakta ve yaratılan sürtünme kuvvetiyle vücut incelebilmektedir. Cihaz sayesinde cilt radyo frekans ışınları ile uyarılır ve içlerindeki su ısıtılır. Yüksek ısı ortaya çıkar ve bu ısı dokuda bir yaralanma yaratır. Bu şekilde yara iyileşmesi süreci başlayıp yoğun miktarda kollajen dokular üretilmektedir. Kollajenler de hücrelerin yenilenmesini sağladığından ortaya daha genç, daha sıkı bir cilt çıkar. İncelmenin yanında bol su içeren yağ hücrelerini parçaladığı için kişinin vücudunda selülitlerin de azalmasını sağlar.

Yan Etkileri Var mıdır?

Sağlık açısından zararlı hiçbir yan etkisi yoktur. Kişi asla acı hissetmemektedir. Uygulama bittikten sonra prime incelme nişantaşı kiliniğimizin uzman personeli tarafından incelenerek bir sonrası seans için randevu verilir. Uygulama yapılan bölge direk olarak güneş ışığından uzak tutulmalıdır. Eğer güneş ışığına maruz kalınırsa ciltte istenmeyen lekeler ve morluklar ortaya çıkabilir. Yılın her günün de uygulanabilmektedir.

En Çok Hangi Bölgeler İncelir?

Vücut incelmesine ve vücut hatlarının ön plana çıkmasına yardımcı olan bu işlem ile kollar, bacaklar, omuz, kalça, mide ve karın bölgesinde incelme yapılır. Uylukları, kolajen lifleri uyararak bacakları daha ince ve sıkı bir görünüme sokar. Pürüzsüz ve düz bacaklara sahip olmak için prime incelme nişantaşı kliniğimiz en iyi çözümleri sunmaktadır. Karın bölgesindeki fazla yağı yok edip cildi sıkılaştırır. Her mevsimde uygulanabilen bu yöntem ile düz bir karına sahip olabilirsiniz. Yaş ile birlikte omuzlarda ve sırt bölgesinde kas oluşumu zayıflar ve kollar daha yumuşak bir görünüme bürünür. Uygulama çok etkin olup, zaman içinde yaşlanmaya bağlı olarak cildin elastikiyeti azalır, yağ dokusunun azalmasıyla sarkmalar tekrar görülebilir.

Nasıl Uygulanır?

Uygulama acısız ve ağrısız olup son teknoloji cihazlarla yapılır. Deri altına yüksek ısı verilerek en iyi sonuç elde edilir. Böylece prime incelme nişantaşı kliniğimizde ilk seansta bile gözle görülebilir bir incelme sağlanır. Vakum teknolojisi ile işlem çok hızlı bir biçimde yapılır.

Kaç Seans Gereklidir?

Prime ile incelme haftada 1 ayda 4 defa uygulanır. Kişinin durumuna göre haftadaki seans sayısı 1-2 seans artırılabilir. İşlem yapılan bölgede işlem sonrasında kızarıklık oluşması normal olup birkaç saat içinde yok olur. Uygulama sonrası kişi hemen günlük yaşamına dönebilir.

Seansların sonunda hasta gerek fiziksel olarak, gerekse psikolojik olarak kendinde farklılıklar hisseder. Çevresinde daha enerjik ve aktif olur. Sosyal çevresinden kendine yönelik olumlu yorumlar aldıkça yaşam sevinci artır; aile içinde ve iş çevresinde daha öz güvenli davranır. Herhangi bir yan etkisi olmayan uygulama çocuklar dışında her yaşta yapılabilir. Dikkat edilmesi gereken husus, kişinin yeme içme alışkanlıklarını değiştirerek daha dengeli beslenmeye özen göstermesi ve spor aktivitelerini artırması olacaktır.

İlginizi Çekebilir

Tıraş Makineleri İle Pürüzsüz Bir Cilt

Klasik traşın daha pratik ve keyifli olarak uygulanması kaliteli bir makineye bağlıdır. Tıraş ve sonrasındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir