Parfüm Tester Olduğunu Nereden Bileceğim? Nasıl Anlarım?

Parfüm alışverişlerinizde, tester ürünleri almak fiyat avantajı sağlar. Parfüm tester olması durumunda size %20 ila %50 daha az ücret ödetir. Elde ettiğiniz parfümün orijinal parfümden tek farkı kutudur. Kutuyu farklı kılan ise üzerinde bulunduğu etiketlerdir. Güvenilir bir tedarikçi bulmanız halinde tedarikçinizi değiştirmeden tüm parfüm alışverişlerinizi tester olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Parfümler bitki veya aromatik kokuları vücudunuzda, kıyafetlerinizde taşımanızı sağlar. Parfümler her tende farklı bir kokuya büründüğünden, kişilerin zevk ve tercihleri farklı olduğundan pek çok farklı çeşittedir. Tester parfüm ise bir parfüm çeşidi olmaktan ziyade bir miktar çeşididir. Orijinal parfümlerin daha az miktarda, deneme ürünü olarak piyasaya sürülmesi tester olarak adlandırılmaktadır.

Tester parfümlerin orijinal olmadıkları konusunda yaygın bir görüş yanlışlığı vardır. Yan sanayi adı altında her tüketim ürünün sahtesinin yapılabileceği gibi tester parfümlerinde sahteleri yapılabilmektedir. Bu tür durumlar ile karşılaşmamak için tester parfümlerin tamamı sahtedir yanlış görüşünü terk edip, güvenilir firmalardan orijinal tester parfüm satın almanız gerekmektedir. Bu tür satıcıları bulabilmek için sektörde araştırma yapmanız, müşteri yorumlarını dikkate almanız gerekmektedir.

Tester parfümlerin fiyatlarının orijinal parfümlerden daha az olmasının sebebi parfümün miktarı ve deneme ürünü olarak satışa sunulmasıdır. Bu tür ürünler çok az bulunmaktadır, bu sebep ile tester parfümlerin sahtelerinin piyasaya sunulması olağandır. Tester parfümün orijinal olup olmadığını kokunun kalıcılığından, fiyatının çok düşük olmasından, renk farkından anlayabilirsiniz.

Tester ile Orijinal Parfüm Arasında Ne Fark Var?

Orijinal parfümlerin sınırlı sayıda deneme ürünü olarak piyasaya sürülmesi tester parfüm adı altında gerçekleştirilir. Tester parfümler renk, koku, şişe ve kalıcılık açısından orijinal olarak sunulan parfümün aynısıdır. Aralarındaki tek fark kutudur, kutuları farklı kılan ise etiketlerdir. Yalnızca kutular üzerindeki etiketlere %20 ila %50 arasında değişen maliyet farkı ödemek doğru bir ekonomi hamlesi değildir.

Yan sanayi adı altında her tüketim ürününün sahtesinin yapıldığı gibi tester parfümlerin de sahteleri yapılmaktadır. Sağlık, kalıcılık ve kokunun gerçekliği açısından sahte tester ürünler almamaya dikkat edilmeli güvenilir tedarikçilerden orijinal ürünler temin edilmelidir. Tester parfümler orijinal olarak piyasaya sunulan parfümlerden çok daha az sayıda bulunur. Orijinal tester parfüm toptancıları üzerinden doğru fiyatlara bu ürünlere ulaşabilirsiniz.

Tester Parfüm Fiyatları

Parfüm fiyatları çoğu zaman alım gücünü zorlamaktadır. Bu tür durumlarda fiyatı %20 ila %50 oranında daha düşük olan tester ürünler tercih edilebilir. Kullanıcıların aklına tester parfüm nedir sorusu gelmekte, ücretin bu kadar düşük olması akılları karıştırmaktadır. Tester parfümler orijinal parfümün deneme sürümü olarak piyasaya çıkartılan koku, renk, şişe, kalıcılık özellikleri bakımından birebir aynı olan ürünlerdir. Piyasada az sayıda bulunan bu ürünlerin fiyatlarının bu kadar düşük olmasının sebebi orijinal parfüme kullanıcıları alıştırmak, müşterinin ürünü denemesine fırsat vermek için çıkartılmış şeklidir. Ürünün tester olup olmadığını üzerindeki etiketlerden kolaylıkla anlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Altın İğne Uygulamasıyla Ameliyatsız Gençleşme: Dr. Yaprak Konakçı Anlatıyor!

Fraksiyonel radyofrekans uygulaması olarak da bilinen altın iğne, ameliyatsız gençleşme yöntemleri arasında en kolay ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir