Özellikleri Açısından Epiwax ve Kullananlar

Ağda yapmak pek çok insan için zahmetli ve acı veren bir iştir. Ancak son dönemlerde epiwax ağda isimli ürünün piyasaya çıkmasıyla bunların hepsi geride kalmıştır.

Epiwax ağda soyulabilir özelliğe sahiptir ve tüylerin kökten alınmasına yardımcı olur. Boncuk ağda olarak da bilinen bu ağdanın kullanımı esnasında herhangi bir acı hissedilmez. Bu nedenle acı şikâyeti olan birçok insan tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Aynı zamanda ağdanın soyulabilir olması ağda uygulamasını zahmetli olmaktan çıkarır. Bu durum çok sayıda insanın bu ürünü tercih etmesinde önemli bir etkendir. Bunlara ek olarak epi wax ağdanın vücudun neredeyse tamamında kullanılabilir özelliğe sahip olması da kullanan kişiler için avantaj sağlar.

Epiwax Soyulabilir Ağda Kullanımı Nasıldır?

Epiwax soyulabilir ağda kullanmak için öncelikle bir ısıtıcıya ihtiyaç vardır. Bu ısıtıcı genellikle ürünü satın alırken yanında hediye olarak verilir. Kullanıma başlamak için partikül epiwax ağdayı bu ısıtıcıya koyarak ısıtmak gerekir. Bu sayede ağda sürülebilir hale gelecektir. Yaklaşık on beş dakika ağdanın eriyip sürülebilir kıvama gelmesi için yeterli olacaktır. İstenilen kıvama gelen ağda tüylerin alınmak istediği bölgeye sürülür. Kullanımı son derece basit olan epiwax sürüldükten sonra bir süre kuruması için beklenir. Ağdanın soyulabilmesi için iyice kurumuş olması önemlidir. Kuruduktan sonra epiwax ağda ilgili bölgeden soyularak çıkarılır ve ardından temiz su ile yıkanır. Böylece uygulamanın yapıldığı bölge tüylerden kurtulmuş olur. Epiwax kullananlar memnun olduklarını ifade etmekte peki siz ne düşünüyorsunuz?

Epiwax Soyulabilir Ağda Özellikleri

Epiwax ağda partikül haldedir ve tüylerin kökten alınmasına yardımcı olur. Kullanım kolaylığı sağlamasından dolayı herkes tarafından tercih edilebilir. Kendi içerisinde dört çeşide ayrılan bu ağdalar arasında cilt tipine en uygun olanı seçmekte yarar vardır. Çünkü ağda çeşitleri kendi içerisinde birbirinden farklı faydalara sahiptir.

Ağda yaparken genellikle acı hissi duyulur. Ancak epiwax için böyle bir durum söz konusu değildir. Aynı zamanda soyulabilir olması sayesinde diğer ağdalar gibi herhangi bir beze ihtiyaç duymadan kolayca uygulanabilir. Hem sürülmesi hem de çıkarılması kolay olan bu ağda alınan tüylerin daha geç çıkmasına da katkıda bulunur.

Epiwax Soyulabilir Ağda Türleri

Epiwax partikül inci ağda kendi içinde dört çeşide ayrılır. Bu ayrım ürünlerin dış renginden kolayca fark edilebilir. Genel olarak bakıldığında epiwax ürünlerinde sarı, siyah, mor ve pembe renkleri görülür. Bunlardan sarı ağda normal ciltler için uygundur ve daha çok sert tüylerin kullanımı için tavsiye edilir. Siyah ağda ise peeling etkili olarak bilinir. Daha çok batıkların ve ölü derilerin temizlenmesi için uygundur. Diğer bir tür olan epiwax mor ağda ise hassas ciltlerin kullanımı için önerilir. Bu nedenle özellikle beyaz tenli olanlar mor ağda kullanabilir. Son ağda türü olan pembe pudralı ağda ise yüz bölgesi ve genital bölgede kullanım için yapılmıştır.

İlginizi Çekebilir

Altın İğne Uygulamasıyla Ameliyatsız Gençleşme: Dr. Yaprak Konakçı Anlatıyor!

Fraksiyonel radyofrekans uygulaması olarak da bilinen altın iğne, ameliyatsız gençleşme yöntemleri arasında en kolay ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir