Lor peyniri ile göbek yağı nasıl eritilir?

öbek yağlarından lor peyniri ile kurtulabilirmisiniz? Göbek yağlarından lor peyniri ile kurtulmanın yolları bayanwomen.com ile sizlere  sunuyoruz.

Karın bölümündeki yağları eritmek için, karın bölgenizi düz bir şekle getirmek için yağ bağlarınızın dokuları sıkı olması gerekmektedir. Yağ bağların dokularını sıkılaştırmak içinde vücudunuzda enzim üretmesi gereklidir. Bu enzim oranları arttıkça  göbekte bulunan yağlarınızda erimeye başlar.

Bir parça lor peyniri  ağzımıza attığımız zaman tükürük bezlerimiz harekete geçer ve dilimizin altı pütürcük şeklinde olmaktadır.  Bu pütürcükler  enzim ve asitleri üretmeye başlıyor bu sayede  yağların erimesi başlıyor.

Lor peyniri ile göbek eritme tarifi;

Bir  tabağa bir tutam lor ekleyelim ve üzerine badem ile cevizi  rendeden geçirip ekleyelim, çok az kırmızı biber ekleyelim,  çörek otunu havanda dövelim ve üzerine ilave edelim, maydonoz ve biraz dereotunu ilave edelim. Sonra hepsini bir güzelce karıştıralım . Bu karışım bittikten sonra hazırlanmış olmaktadır.

Tüm enzimlerin çalışması bu karışım ile başlayacaktır.

Ek olarak bu malzemeleri hamur haline getirip küçük küçük topçuklar haline getirebilirsiniz.

Sabah kahvaltıdan 1 veya yarım saat önce ve akşam yemeğinden 1 veya yarım saat önce   dil altına almak süreti ile 2 dakika kadar süre bekletin ve çiğneyip yutun.

Bu topçukları dolapta 4-5 gün tutabilirsiniz daha fazla süre de tutulamaz.

İlginizi Çekebilir

Alerjik Rinit Nedir

Alerjik Rinit Nedir? Nasıl Tedavi Edilir?

Alerjik Rinit Nedir? Özellikle bahar aylarında her beş insandan birinde görülen, burun akıntısı, baş ağrısı, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir