Lace-up Babetler Bu Yazın Modası

Babetler yaz aylarında bayanların vazgeçemedikleri ayakkabılardır. Her daim bayanların ayağını süsleyen babet modelleri 2018 yazında yeniden trend oluyor. Lace-up babet modelleri bu yıl kendini gösteren moda trendlerinden biri olacak. Kısa paça pantolonlarla çok iyi bir kombin oluşturan Lace-up babetler ile bu yaz modayı yakından takip edebilirsiniz.

Bağcıklı Lace-up babetler bu yılın modacıları tarafından yakın takip altında. Özellikle şık görünüşü ve rahatlığı sayesinde modacıların ürettikleri kısa paça pantolonların altından hemen hemen her defilede kullanılan bu babetler yaz aylarında bayanların ayaklarını süslemekle kalmayacak, ayak sağlıkları açısından da önemli bir rol oynayacak.

Lace-up babetler, jean pantolonlar ile de kombin yapabilir ve tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Tasarımcılar genellikle bu babet modellerini en çok göze çarpan yırtık jeanler ile kombinlediğinden sizde yırtık jean pantolonlar ile Lace-up babetleri kombinlediğinizde modanın tam ortasında olabilirsiniz.

Sadece pantolonlar ile değil bu babetleri mini etekler, şortlar ve kapriler ile de kombinleyebilirsiniz. Seçtiğiniz kıyafete göre alacağınız renkli Lace-up babetler ile bu yazı rahat ve şık geçirebilirsiniz. Lace-up babetler diğer standart babetlere göre daha göz alıcı ve şık durduklarından bu yaz tüm bayanların tercihleri arasında olacaktır. Eğer sizin ayakkabılığınızda henüz bir Lace-up babet yoksa hemen almanız ve ayakkabılığınıza koymanızda fayda var.

Bu model babetler ile yazın sıcağında ayaklarınızın daha rahat etmesini sağlayabilirsiniz.

Lace-up babetler ile rengarenk bir yaza merhaba diyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

İkonik Nike Ayakkabı Modelleri ve Performansları

Sportif giyimi tercih edenlerin en sık tercih ettiği markalardan birisi olan Nike, tasarladığı birbirinden şık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir