Kelebek Mobilya Oturma Grupları

Mobilya konusunda, özellikle ev ile yakından ilgilenen aile bireyleri olan bayanlar detaylı bilgi sahibidir. Ancak birazdan vereceğimiz birkaç tavsiye de işinize yarayacaktır. Evinizin mobilyalarının belli bir ömrü vardır. Belli süre sonra, değiştirmeniz gerekebilir. Özellikle yatak odası genel olarak on yılda bir değişmesi gerekmektedir. İsterseniz bu konuda geri dönüşüm kampanyalarından da faydalanabilirsiniz. Yatak odası ve yemek odalarında yeni trendi takip ediyorsanız mutlaka bu söylediklerimizi dikkate almalısınız. Evin en önemli bölümlerinden olan yatak odası, özellikle son zamanlarda hem bazalı hem de kitaplıklı ve raflı başlıklar tercih edilmektedir. Hem modern bir görünüm kazandırmakta hem de şıklık katmaktadır.

Eğer daha da modern bir tercih yapmak isterseniz yatak odanız için şifonyerin üzerine ayna yerine tablo asarak, onun yerine boy aynası tercih edebilirsiniz. Ayrıca Kelebek Mobilya içinde mevcut olan yatak odası takımlarını mutlaka inceleyin. Bu takımlar fark yaratacak niteliklerde ve renklerde. Aslına bazalı olan yataklar, yatak başlarının raflı olmasıyla modernlik kazanıyor. Böylece komodine de ihtiyaç kalmıyor. Eğer yatak odanız geniş ise yatağınızın ucuna sandıklı oturma bölümü yapabilirsiniz. Böylece yataktan kalkar kalkmaz, çoraplarınızı ve kıyafetinizi oturarak kolayca giymeniz mümkün olur. Dolap konusunda boyutlarda yaşanan sıkıntıyı ise, başka bir çamaşır odanız varsa oraya dolap ekleyerek çözüm sağlayabilirsiniz. Ama bu markaya ait bir çok modelin modern görünümü gözlerinizi kamaştıracak.

Yatak odası, dinlenmeniz için tasarlanmış olması gerekir, bundan dolayı da çok fazla ayrıntıdan kaçınmanız yararınıza olacaktır. Ayrıca ayna kullanımını da enerji açısından minimize etmenizde fayda var. Evet ayna enerjinizi almaktadır. Enerjinizi alarak negatif bir hava katar. Bu nedenle, yemek odasında da ayna tercih edilmemelidir. Mobilya kalitesine önem verenlerdenseniz belli markalardan şaşmayın. Garanti sağlayan markalar, kullanım esnasında yaşayacağınız sorunu da çözmektedirler. Garantili ürünlerde en büyük avantaj yedek parçalarında ücretsiz değiştirilmesidir. Garantisinin sağlanması için ise, o markaya ait kurulum uzmanının mobilyaları monte etmesi gerekmektedir. Ayrıca mobilya bakımlarının ve temizliğinin de doğru uygulanması çok önemlidir. Bu uygulama mobilyalarınızın uzun ömürlü olmasını sağlar. Bu sayede de uzun süreli mobilyalarınız kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Kalitenin Avantajını Yaşa

Yatak odalarının vazgeçilmezi olan Madame Coco nevresim takımları, şık görünümleriyle dikkatleri üzerine çekerken özel yapılarıyla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir