Kaşları Güçlendirmenin 4 Yolu

Son zamanlarda bir moda haline gelen kalın kaş stili, zamanında moda diye incelttiğiniz kaşların tekrar kalın olmasını gerektiriyor. İnce kaşlara nazaran kalın kaşlar, bayanları daha doğal ve karakteristik gösterdiğinden tüm bayanların bu yönde değişikliğe gitmesine sebebiyet verdi.

Tabiki kalın kaş isteyen bayanlar çoktur ama kalın kaş isteyipte kaşları güçsüz ve seyrek bayanlar da illaki olacaktır. Bu bayanlarımıza önereceğimiz bir kaç kaş güçlendirici yöntem ile onların modanın gerisinde kalmasını önleyeceğiz. İşte kaşları güçlendirmenin yolları;

Vazelin sürün!

Bitmiş bir maskaranızın fırçası ile birkaç hafta kaşlarınıza uygulayacağınız vazelin, kaşlarınızın daha dolgun ve sık görünmesini sağlayacaktır. Birkaç hafta sonrasında kaşlarınızda belirgin bir biçimde fark göreceksiniz. Vazelin içindeki bileşimler sayesinde kaş köklerinizi güçlendirmekte ve kaşları sıklaştırmaktadır.

Aleo vera suyu ile kalınlaştırın!

Aleo vera, güzelliğin vazgeçilmez malzemelerinden birisidir. Aleo vera suyu ise, kaşlarınızın sıklaşmasına olanak sağlayacak önemli bir malzemedir. Özündeki maddeler sayesinde kaşlarınızın seyrekliğini yok ederek dolgunluk kazandıracak ve kaşlarınızın daha parlak görünmesini sağlayacaktır.

Hint yağı mucizesi!

Hint yağı kıl köklerini güçlendirmesi ve hızlı büyümesini sağlayan yegane malzemelerden birisidir. Hint yağı ile kaşlarınızdaki seyreklikten kurtulabilir ve kalın kaş modasına sizde katılabilirsiniz. Hint yağını günde birkaç defa kaşlarınıza masaj yaparak uygulayın ve 30 dakika bekledikten sonra ılık su ile durulayın. 3 hafta sonra değişikliği gözlerinizle görün!

Soğan deyip geçmeyin!

Soğan bayanlar için her ne kadar gözlerin yaşarmasını anımsatsa da, bir nevi gözlere iyi geldiğinden hiç şüphe yoktur. Faydaları saymakla bitmez belki ama kaşlarınız dolgunlaşması içinde önemli bir yardımcıdır. İçerdiği yüksek kükürt oranı ile kaşlarınızın daha dolgun ve parlak görünmesini sağlayabilir. Soğanı ezin ve suyunu bir pamuk yardımı ile kaşlarınıza sürün. Birkaç saat bekledikten sonra ılık su ile durulayın.

İlginizi Çekebilir

Altın İğne Uygulamasıyla Ameliyatsız Gençleşme: Dr. Yaprak Konakçı Anlatıyor!

Fraksiyonel radyofrekans uygulaması olarak da bilinen altın iğne, ameliyatsız gençleşme yöntemleri arasında en kolay ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir