Kaş Jeli İle Daha Dolgun Kaşlara Sahip Olun

Bir kadının yüz hatlarını ortaya çıkaran kaşları için yapacağı bakım oldukça önemlidir. Kaşları dökük olan veya cılız olan bayanlar için rahatlıkla kullanabilecekleri kaş jeli çeşitleri bulunmaktadır.

Kaş jeli hangi amaçlarla kullanılır?

Kaşları beslerken aynı zamanda şekil almasını sağlayan kaş jeli, gün içerisinde kaşları sık sık bozulan bayanlar tarafından oldukça tercih ediliyor.

Kaşları cılız olan veya seyrek olanlar bayanlar da gür bir görünüm kazandırdığı için kaş jelini tercih edebilirler. Dolgun ve sabit bir görünüm sağladığı için yüz hatlarınızın daha da belirginleşmesine de yardımcı olur.

Hangi tür kaş jelini tercih etmeliyim?

Hafif renkli kaş jeli: Eğer cılız ve seyrek kaşlara sahipseniz, doğal görünümlü dolgun kaşlarınız olsun istiyorsanız hafif renkli modeli tercih edebilirsiniz.

Renksiz kaş jeli: Kaş renginizden memnunsanız, gün içerisinde sadece düzgün durmalarını sağlamak ve beslemek istiyorsanız bunu tercih edebilirsiniz.

Cildi hassas olan ve hemen tahriş olan bayanlar ise hipoalerjenik türden kaş jellerini tercih edebilirler.

Bu tarz ürünler derinin nefes almasını engelleyeceğinden gün sonunda mutlaka temizlenmesi gerekmektedir. Bu yüzden makyaj temizleyiciler ile gün sonunda bol su ile yıkayınız.

İlginizi Çekebilir

Altın İğne Uygulamasıyla Ameliyatsız Gençleşme: Dr. Yaprak Konakçı Anlatıyor!

Fraksiyonel radyofrekans uygulaması olarak da bilinen altın iğne, ameliyatsız gençleşme yöntemleri arasında en kolay ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir