Kalıcı Makyaj ve Kıl Tekniği

Güzelliğini vurgulamak isteyen kadınların alternatif arayışları tarih boyunca hep devam etmiştir. Hiçbir devir yoktur ki kadından, güzellikten söz etmesin. Günümüzde de gerek teknolojinin gerekse yeni keşif ve farkındalıklarında sayesinde kadınlar bazen bitkisellige bazen ise laser çarelere başvurmaktadır.

20 yıldan daha fazladır sektörde yer alan ve kilit bir isim haline gelen Long-Time-Liner bu arayışlar neticesinde ortaya çıkmış bir Alman kozmetik devidir.

Kimyasal içermeyen boyalarla derinin üst tabakası olan epidermise enjekte edilen güzellik tüm kadınların vazgeçilmez tercihi olmaya başladı.

Bazen kaş tasarımı yaptırmak isteyen kadınların yanında olan Long-Time-Liner bazen ise tasarım yaptıracak kaşı bile olmayan kadınların en büyük yardımcısı. Dökülen veya seyrelen kaşlar için bir çare…

Ankaralı kadınların vazgeçilmezi olan Ale’s Güzellik Salonunda kaş tasarımınız kalıcı olarak yerine getirilmektedir. Kıl tekniği ile kalıcı kaş yöntemini bir defa denedikten sonra geç kaldığınız her gün için pişman olacaksınız.

Kaş kontür işin uzmanları tarafından yapılmazsa felaket ile de sonuçlanabilir, lütfen dikkatli olunuz ve mutlaka sertifikalı uzmanlar ile çalışınız.

Eyeliner ile de elbette en can alıcı bakışlara ve kalıcı makyaja sahip olacaksınız.

Güzelliğin her alanında yanınızda olan Ale’s Güzellik Salonunda Akustik Dalga Terapisi AWT ile de selülit problemlerinizi giderebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Altın İğne Uygulamasıyla Ameliyatsız Gençleşme: Dr. Yaprak Konakçı Anlatıyor!

Fraksiyonel radyofrekans uygulaması olarak da bilinen altın iğne, ameliyatsız gençleşme yöntemleri arasında en kolay ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir