Kadınların İstediği 5 Erkek Modeli

Kadınlar erkek seçiminde aslında oldukça ince eler sık dokurlar. Erkeklerdeki bazı özellikler kadınları cezbediyor ve onlara bağlılıkları artıyor. Aşağıda sayacağımız özelliklere sahip erkeklere sahip kadınlar ilişkilerinde daha mutlu.

Önemseyen Erkek

Eğer bir erkek sizi önemsiyorsa size sadıktır. Bir erkek sizi arkadaşlarından geri planda tutuyorsa, aldatma riski yüksektir. Sadık erkek için ise eşiyle geçireceği vakit, arkadaşlarıyla geçireceği vakitten daha önemlidir. Aldatan erkeklerde genellikle kadına karşı ilgi azalması olur. Kadınlar ise kendilerini önemseyen ve kendisi ile vakit geçiren erkeklerden hoşlanmaktadır.

Romantik Erkek

Kadınlar romantizmi sevmektedirler. Onlara romantik olan erkekler kadınları kolayca cezbeden erkek modelidir. Özel günleri unutmayan ve aralarda çiçek alan erkekler de kadınların istediği erkek tiplerinin başında gelmektedir.

Dertleşen Erkek

Kadınlar konuşmayı seven varlıklardır. Onlarla derleşen, konuşan ve sohbet eden erkekler kadınların gözdeleridir. Dertlerinizi dinleyen erkekte kadınına önem veren erkektir ve sizi mutlu edebilecek erkek tipidir.

Konuşkan Erkek

Sevgiliniz ya da eşiniz artık sizinle eskisi kadar konuşmuyorsa bir problem var demektir. Çünkü eşine önem veren erkek eşi ile konuşmaktan çekinmez ve herşeyi eşi ile konuşur tartışır. Bu erkek tipide kadınlar tarafından en çok tercih edilen erkek tipidir.

Kahraman Erkek

Kendilerini ilişkilerin kahramanı gören erkekler kadınlar için tehlike oluşturmamaktadır. Bu erkek modelleri kendilerini ilişkilerine adamış olduklarından kadınların tercih ettiği erkek modelleri arasında ilk sıralarda diyebiliriz. Bu erkek tipleri ayrıca örnek gösterilen erkekler olarakta görülmektedir.

İlginizi Çekebilir

Arnica Tesla Premium Sessiz Elektrik Süpürgesiyle Temizlik Saati Sizin Elinizde

Sabahın erken saatleri, gecenin bir vakti, bebeğinizin gündüz uykusu, evde ders çalışan çocuğunuz, uyuyan komşularınız, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir