Kadınların İlişkilerinde Söylediği Yalanlar

Yalan söylemek yıllardır her ne kadar erkekler ile bağdaştırılmış olsa da aslında bayanlarda zaman zaman ilişkilerinde yeri gelince yalan söyleyebiliyorlar. İşte bu konuda çoğu bayanın başvurduğu yalanlarını deşifre edeceğiz..

Bayanların en sık söylediği yalanlar;

*Bir bayan size seni hiç kasmıyorum diyor ise sakın inanmayın çünkü deli gibi kıskanıyordur. Kıskanmak kadınların doğasında var, her ne kadar kıskanmıyorum deseler de kıskanırlar.

*İlk aşkımsın sen! Bu yalanda aslında çok kullanılır. Nedeni bellidir aslında. Erkekler kadınların geçmişlerine çok taktıklarından bayanlarda böyle bir yalanla partnerlerinin bir nevi güvenini sağlamak için bu yalana başvururlar.

*Her an seni düşünüyorum.. Bu aslında tamamen bir yalandır çünkü her an birini düşünen bir kadın olamaz çünkü kadınlar aynı anda birden fazla şeyi düşünen tek canlıdır 🙂

*Kadınlar her şeyi umursarlar. İyi ya da kötü her şey kadınların umrundadır. Bu yüzden Bunu hiç umursamıyorum ki! cümlesi en çok kullanılan bir diğer yalandır.

*Sen haklısın! Bu cümle kadının doğasına başlı başına aykırı bir cümledir. Çünkü kadınlar her zaman haklı olduklarını düşünürler ve bu sebeple bu cümleye sakın inanmayın..

*Anneni çok seviyorum ki ben.. Bu cümle aslında doğruda olabilir yalanda ama genellikle yalandır. Çünkü kadınların kaynanaları ile anlaştıkları nadir görünen bir durumdur. Karınız ya da sevgiliniz size bu cümleyi kuruyorsa ya yeni evlisinizdir ya da yeni çıkmaya başlamışsınız demektir 🙂

*Çoğu bayanın başvurduğu yalanların sonunda ise tabii ki senin için ölürüm. Bu cümle aslında çok seven bir kadın için hep söylenmesi gereken bir cümle ama bayanlar bu cümleyi söylediklerinde kendilerini küçük hissettikleri için genellikle tam tersini yani tabii ki senin için ölecek halim yok cümlesini kullanırlar.

Bunlar kadınların başlıca ve sık kullandıkları yalanlardı. Tabii ki daha fazlası da var ama şimdilik bunları bilin yeter erkekler. Bazı erkeklerin hoşuna gitmiş olabilir ama bir başka yazımızda erkeklerinde en sık kullandığı yalanları deşifre edeceğiz hiç merak etmeyin bayanlar 🙂 ..

İlginizi Çekebilir

Mutlu Bir Hamileliğin 4 Adımı

MUTLU HAMİLELİK SÜRECİ Hamilelik her ne kadar birçok güzel duyguya aidiyetlik sağlasa da çok fazla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir