İstikbal Mobilya Kampanyaları

Mobilyalarınızdan sıkıldıysanız, tavsiyelerimizi dinlemenizi öneririz. Değiştirmek istediğiniz evinizin hangi bölümü ve neden değiştirmek istiyorsunuz. Bu sorular çok önemli, doğru seçim yapmak için ne istediğinize önce karar vermelisiniz. Değiştirmek istediğiniz kısım koltuk takımlarınız ise, köşe takımı veya oturma grubu arasında tercih yapmalısınız. Aynı zamanda uygun renk ve kumaş konusu da oturma grubu için çok önemlidir. Bunlara karat verdikten sonra diğer Kısımlara geçebilirsiniz

Köşe Takımları son iki yılın modası haline geldi, koltuk takımı çeşitlerinin çokça bulunduğu yer istikbal mobilya . Bir çok markada kaliteli de çeşitleri bulmanız mümkündür. Köşe takımı boyutuna karar verirken ölçmeniz çok önemlidir. Salonunuzun boydan boya öcüsü alın ve o şekilde bir model beğenin.

İstediğiniz tarz ne şekilde olacak ve renk ne olacak, bu konuda da kararlı olmanız gerekir. Son yılların modası antrasit rengi özellikle tercih edilen bir renktir. Koltuk kumaşları da leke tutmayan özellikte olursa daha kullanışlı olur. Bu tip koltukları bulabileceğiniz yer İstikbal Mobilya. İstikbalden temin edebileceğiniz mobilyalar hem kaliteli hem de garantilidir. Garanti süresince her konuda destek sağlanmaktadır. İskeleti kaliteli bir malzemeden yapıldığı için koltuklar da uzun süreli kullanım sağlar. Dönemsel kampanyalardan da faydalanıp uygun fiyata koltuk alabilirsiniz. Mobilya konusunda özellikle bayanlar bilgilidir ve bu konuda kaliteye daha çok önem verirler. Oturma grubu, ne olursa olsun evin en çok kullanılan bölümü olacaktır.

Salonun temel taşını oluşturan oturma grubuna karar verdiyseniz, dilerseniz, koltuğunuza uygun yemek masası sandalyesi de seçebilirsiniz. Böylece bütünleyici bir uyum sağlamış olursunuz. Aynı zamanda bazı köşe takımlarında mobilya da kullanılarak dizayn edilmektedir, bu kullanılan mobilyanın renginin sizinkilerle uyumlu olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Koltuk takımını gösteren diğer bölüm ise halılar, halının rengi koltuk ile uyumlu olmalı ve bu uyumu avize rengi ile desteklemelisiniz. Aydınlatma da mobilyaları göstermektedir. Eğer iki farklı duvar rengi kullanıyorsanız, koyu renkli duvara aydınlatma sistemi kurabilirsiniz. Böylece mobilyalarınızın akşamları daha gösterişli olmaların sağlamanız mümkün olur. Birde perdeler, köşe takımı kullanıyorsanız asla klasik perde kullanmayın, uyuşmuyor.

İlginizi Çekebilir

Kalitenin Avantajını Yaşa

Yatak odalarının vazgeçilmezi olan Madame Coco nevresim takımları, şık görünümleriyle dikkatleri üzerine çekerken özel yapılarıyla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir