İnstagram Fenomeni Olmak İçin İpuçları
İnstagram Fenomeni Olmak İçin İpuçları

İnstagram Fenomeni Olmak İçin İpuçları

İNSTAGRAM

İnstagram son yılların en popüler sosyal ağ uygulaması olarak ön plana çıkıyor. Özellikle gençler arasında çok popüler olan İnstagram bu kadar yoğun ilgi karşısında çeşitli fırsatlar sunmaya devam ediyor. Günümüzde birçok instagram ünlüsü dediğimiz ve sadece instagram paylaşımları ile herkesin tanımış olduğu şahsiyetler bulunmaktadır. Peki sizde instagram üzerinden ünlü olmayı hedefliyor musunuz? Peki şu ana kadar ünlü olan kişiler neler yaptılar? Hangi taktikleri uyguladılar ve ünlü oldular. Sizler için hazırladığımız liste ile beraber instagram ünlüsü olmak için güzel bir çalışma gerçekleştirebilirsiniz.

İNSTAGRAM FENOMENİ OLMAK İÇİN İPUÇLARI

Çocuklu fotoğraf çektirmek güven sağlayan bir durum. Eğer çocuğunuz varsa ya da yeğenlerinizden biri ile bolca fotoğraf çekerek aralarından en güzellerini instagram hesabınıza yükleyebilirsiniz. Bebeklerin masum ve şaşkın halleri iç ısıtan görüntülere neden olmaktadır. Bu yöntemi denemeyi kesinlikle es geçmeyin.

Yoga ya da spor yaparken çektireceğiniz fotoğraflar hem takipçilerinize ilham verdiği gibi hem de spor yaparken çekilen estetik fotoğraflar oldukça popüler diyebiliriz. Kişisel paylaşımlarınız ile ön plana çıkmak isteyenler için spor kesinlikle kaçınılmaz fotolar arasında yer alıyor.

Makyaj peki? Evet yanlış duymadınız. Makyajlı fotolar hem daha estetik hem de daha şık görünmeniz için gereken en önemli adımlardan biri. Youtube ve instagram üzerinden makyaj ile ilgili içerikler oldukça popüler. Bunda en büyük etken şüphesiz kadınların ve genç kızların yoğunluklu olarak instagram kullanımı ile doğru orantılı.

Gezmek var fotoğraf yok mu? Eğer sık gezen birisi iseniz gittiğiniz en güzel yerlerden çekeceğiniz jenerik fotolar ile fotoğraf açıklama kısmına şehrin ya da fotoğrafını çektiğiniz bölgenin hikayesini anlatarak gezginlere ve başka toplumları, kültürleri merak eden insanların ilgisini çekebilirsiniz.

Zenginlik göstergesi olarak uçakta fotoğraf çekmek… İnstagram’da bir diğer popüler akım ise zenginlik göstergesi belirten fotoların daha çok etkileşim aldığı gerçeğidir. Dan Bilzerian adlı instagram kullanıcısı ile başlayan bu akım yıllardır eskimeden günümüze kadar devam etmektedir. Aşırı gösterişli ve lüks eşyalar ile araçların içerisinde çekineceğiniz fotoğraflar birçok kişinin ilgisini çekecektir.

İlginizi Çekebilir

Arnica Tesla Premium Sessiz Elektrik Süpürgesiyle Temizlik Saati Sizin Elinizde

Sabahın erken saatleri, gecenin bir vakti, bebeğinizin gündüz uykusu, evde ders çalışan çocuğunuz, uyuyan komşularınız, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.