İlk Randevu İçin Öneriler

Uzun süren yalnızlığın ardından, sonunda yaşamınıza birini sokmaya karar verdiniz ve o ilk buluşma günü geldi çattı. Ne giyeceğim derdi bir yandan, yanında nasıl bir tavır sergilemeliyim düşüncesi de cabası. Saatler süren hazırlıklar, ayna önünde mimik denemeleri… Ama durun, sakin olun.

Bu ilk randevu sonrası bir ilişki başlayacaksa, nedeni sizi siz yapan şeyler olmalı. Yapmacık ifadeler, kasılmalar, hadi diyelim uzun soluklu bir ilişkiye kucak açtınız, uzun süre kendiniz olmanın dışına nasıl çıkabilirsiniz, tabii ki de çok zor. İlk randevuda birinci kural, kendiniz olun, sınırlarınız içinde kalın. Emin olun, teknolojinin, photoshop olayının, sosyal hesapların genişlemesi ile erkekler de yapmacık kadınlardan bıkmış durumdalar. Kendiniz olduğunuz takdirde, madalyonun bir diğer yüzünü ruhunuza yük etmek zorunda kalmayacaksınız. Kocaman ve sempatik bir gülümseme ile yeni ilişkinize kucak açın. Erkekler gülümseyen ve kendisini neşelendiren kadınlara bayılırlar. İlk randevu da, güzel bir gülümseme hiçbir şeyin yerini tutmayacaktır ve de hafıza da daha kalıcı olacaktır. Bu görüşme süresi boyunca da müstakbel eş adayı hakkında biraz bilgi sahibi olmak fena olmaz tabi. Onu tanıyabilmek ve keşfedebilmek adına, hoşlandığı şeyler hakkında bir takım konular açarak da bilgi sahibi olabilir, ilerlemesi mümkün olabilecek ilişkiye renk katabilirsiniz.

İlk randevuda, karşı cins ile doğru bir göz teması oluşturmakta oldukça önemlidir. Bu konuda her kadın eminim ki oldukça başarılıdır. Çekici bakışlar her erkeği baştan çıkarır. İlginizi ve karşı cinse olan isteğinizi, ufak ve samimi göz temasları ile belli edebilirsiniz. Bunun yanı sıra neşeli kadınları kim sevmez öyle değil mi? Anın tadını çıkarın, neşelenin ve neşenizin dozunu ve derecesini bırakın karşı cinste görsün ve size bağlanmak için yeni bir nedeni daha olsun.

Son aşama ise tabii ki de temas. Gecenizi sonlandırırken küçük bir temas oldukça etkileyici ve ikinci randevu için davet niteliğinde olacaktır.

İlginizi Çekebilir

Arnica Tesla Premium Sessiz Elektrik Süpürgesiyle Temizlik Saati Sizin Elinizde

Sabahın erken saatleri, gecenin bir vakti, bebeğinizin gündüz uykusu, evde ders çalışan çocuğunuz, uyuyan komşularınız, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir