İlişkinizi Hareketlendirmenin Yolları

Eşler arasındaki ilişki zaman geçtikçe zayıflayacak ve ilk günlerdeki gibi bir yoğun yaşanmayacaktır. Ama bu sizin elinizdedir. Eşinize yapacağınız küçük ayrıntılarla ilişkinizi hareketlendirebilirsiniz. İlişkilerde iletişim çok önemlidir. Eşinizle olan iletişiminizi kopartmayın. Birbirinizden uzakta ve konuşamayacak durumlarda olsanız bile birbirinize kısa mesajlar atın ve kendinizi ve onunla ilgilendiğinizi eşinize hissettirin. Bu eşinizin hoşuna gidecektir. Ama eşinizi zor durumda bırakacak mesajlardan kaçının. Eşiniz zor durumda kalırsa yine size öfkelenecektir ve bu da ilişkinize olumsuzluk katacaktır.

Eşinizin ihtiyaçlarına duyarlı olun. Eşinizin tüm ihtiyaçlarına el atın ve ihtiyaçlarında ona yardım edin. Bu maddi yada maddi olmayan ihtiyaçlar olabilir. Önemli olan onunla ilgili olduğunuzu eşinize gösterebilmektir. Eşinizden yardım isteklerinde bulunun. Ev işleri yada diğer işlerinizde eşinize danışın, onun fikrini alın ve ya yardımına ihtiyacınız olduğunu söyleyin. Özellikler bu durum erkeklerde olumlu tepkiler doğurmaktadır.

Arada sırada eşinize süprizler yapmayı ihmal etmeyin. Özellikler erkekler, eşlerine yaptıkları süprizlerin geri dönüşlerini gayet iyi almaktadırlar. Eşlerinize arada sırada çiçek ya da erkeksi hediyeler alın. Ayrıca düzenli aralıklarla kendinize romantik zamanlar yaratın. Böylelikle eşinizle başbaşa romantik bir yemek yemek önemli bir yer tutmaktadır. Ayrıca eşlerinize karşı hal ve hareketlerinize dikkat edin. Onun hoşlanmayacağı davranışlardan ve söylemlerden kaçının.

Eşinizin cebine daha sonra farkedip okuyabileceği kısa kısa notlar sıkıştırabilirsiniz. Bu notlarda da eşinizi övebilir ya da ona karşı sevginizi yazabilirsiniz. Eşiniz bu notları okuduğunda çok hoşlanacak ve size karşı hisleri daha olumlu hale gelecektir. Yukarıda saydığımız bu ve bunlara benzer yollar ilişkilerinizi tekdüzelikten kurtarmaya yardımcı olacak yollardandır.

İlginizi Çekebilir

Doğum Kontrol Haplarının Etkileri

Doğum kontrol hapları, aslında sıkça tercih ettiğimiz bir korunma yöntemidir. Fakat bildiğimiz etkileri kadar bilmediğimiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir