igor Modelleriyle Dört Mevsim Konfor, Dört Mevsim Eğlence!

1974 yılından bu zamana özellikle İspanya’nın en çok tercih edilen çocuk ve kadın ayakkabı markası igor, enerjik renkleri ve konforlu taban teknolojisi ile İspanya’nın enerjisini tasarımlarına yansıtıyor.

Igor, terlik ve sandalet modelleriyle plajların vazgeçilmezleri arasında yer alırken, modellerinde kullandığı canlı renkleri ve rahatlığıyla da her ortamda dikkat çekiyor. Yaz aylarında Bondi, Poppy, Star gibi modelleriyle çocuklara renkli dünyalar sunan igor sandaletler, cilt ile dost malzemesi, çocukların ayak gelişimine destek sağlayan; anatomik, anti-bakteriyel ve yumuşak iç pedi sayesinde ise her adımda yüksek konfor sağlıyor.

İgor, sandalet modellerinin yanında, birbirinden eğlenceli yağmur çizmeleri, kar botları ve panduf modellerini de kadın ve çocukların beğenisine sunuyor. Igor yağmur çizmelerinde kullanılan eğlenceli karakter desenleri ve canlı renkleri ile çocukların hayal dünyasında kurdukları oyunlara ortak oluyor. Bununla birlikte igor panduf modellerindeki birbirinden sevimli karakterler ve ışıltılı tasarımlar çocukların beğenisini kazanırken, çocuk ayak gelişimine destek sağlayan özel “Flex Foam” taban teknolojisiyle de ebeveynlerin içleri her zaman rahat oluyor.

Igor’un Türkiye distribütörlüğünü üstlenen brandcity.com.tr, en geniş kadın ve çocuk modellerini, mağaza güvencesi ve online alışveriş kolaylığı ile ziyaretçilerine sunuyor. Çocuk ve kadın ayakkabıları ürün segmentinde ilk sıralarda yer alan ve dünyaca ünlü ayakkabı markalarını tek bir platformda buluşturan brandcity.com, 15 gün ücretsiz iade ve değişim garantisi, yeni üyelere 20 TL hediye avantajı ve tüketici odaklı politikasıyla öne çıkan bir online alışveriş sitesi olarak yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

İkonik Nike Ayakkabı Modelleri ve Performansları

Sportif giyimi tercih edenlerin en sık tercih ettiği markalardan birisi olan Nike, tasarladığı birbirinden şık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir