Hoşlandığın Erkek Sana Aşık Mı?

İnsanlar yaşadığı toplumda kadın-erkek ilişkilerine gereksinim duyar. Bir kadın için hayatında bir erkek olması kadını daha güçlü kılar. Tabi aynı şey erkek içinde geçerlidir. Erkeğin hayatında bir kadın olması hayatını kolaylaştırıcı, güzel anlar birikmesine, mutlu olunmasına yardımcı olan etkenlerdir. Bu bir gerçektir ki yalnız insanlar olmayanlara göre daha mutsuzdur. Peki hayatımızda her zaman hoşlandığımız erkek ya da kadın bizden hoşlanıyor mu? Kızlar erkeklere göre hoşlandığı karşı cinse açılma konusunda çekingen davranırlar. Ya da karşı cinsin bizden hoşlanıp hoşlanmadığını gözlerler. Peki bu nedenler nelerdir? Gelin sıralayalım. Hayatımıza kolaylıklar sunalım.

Erkekler için görsellik çok önemlidir. Eğer size görünüşünüz hakkında iltifat ediyorsa şüphelenmeye başlayın. Ya da sizi gördüğünde sizi süzüyorsa ne giydiğinizle, nasıl olduğunuz hakkında yorumlar yapıyorsa bir şeyler olabilir. Tabi bu yeterli değildir. Başka bir şeyle ilgilenirken sizi izliyorsa, size dokunmak için fırsat kolluyorsa, sizi pür dikkat dinliyorsa, hayatınız hakkında yorumlar yapıyorsa, her saniye sizinle olmak istiyorsa şüpheniz daha da artabilir. Sizin özel hayatınız hakkında bilgilere sahip olmak istiyorsa, ona verdiğiniz önemsiz, küçücük bir şeyi bile saklıyorsa, haksız bile olsanız sizi kırmamak için bir şey söylemiyorsa sizden hoşlanıyor anlamına gelebilir ve bu hoşlantıdan ziyade aşka doğru gidiyordur.

Tabi ne kadar sevse de hata yapmayacak anlamına gelmez. Ne de olsa biliyoruz ki hatasız kul olmaz. Önemli olan zaten hata yapmaktan ziyade hatayı yaptıktan sonra farkına varmaktır ve kendisini affettirmesidir. Kendisini affettirmek için elinden geleni yapıyorsa çok parası olmadığı halde küçük hediyeler alıyorsa sizin gönlünüzü tekrardan kazanmaya çalışıyorsa o kişi size aşıktır. Sizin yanınızda terliyorsa, elini kolunu nereye koyacağını bilmiyorsa, kendisinin beğenmediği halde sırf sizin hoşuna diye parfümünü değiştirdiyse ya da tarzında değişiklikler yapıyorsa, buluşacağınız gün kendisine çok özen gösteriyorsa yüzünüzde gülümseme olsun. Hoşlandığınız kişi size çoktan aşık olmuştur.

İlginizi Çekebilir

Mutlu Bir Hamileliğin 4 Adımı

MUTLU HAMİLELİK SÜRECİ Hamilelik her ne kadar birçok güzel duyguya aidiyetlik sağlasa da çok fazla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir