Herkese Yakışan Makyaj Renkleri

Makyaj yaparken kafanız karışıyor, saç ve cilt renginize hangi renk makyaj uygulamalısınız kararsız kalıyorsanız herkes tarafından kullanılabilen ve herkese yakışan makyaj renklerini öğrenmeye ne dersiniz? Bu renkler herkese yakışmakla kalmıyor, birbirleriyle olan renk uyumları da sizi yolda bırakmayarak size daha güzel bir hava katıyor.

İşte herkese yakışan makyaj malzemeleri ve makyaj renkleri..

Kahverengi Göz Kalemi

Kahverengi göz kalemi, hemen hemen herkese yakışan bir renktir ve çoğu kadın tarafından ilk seçimdir. Kahverengi tonuna neredeyse bir çok far rengi yakışır. Değişik göz renkleri ile de kontrast yaratarak gözleri belirginleştirir. Kahverengi göz kalemi ayrıca, sert yüz hatlarının yumuşamasına da yardımcı olan bir renktir. Bu sebeple acil durumlarda kullanabileceğiniz bir makyaj malzemesidir.

Mürdüm ve Kahve Tonlarında Far

Bu iki renk bütün göz renkleri ile uyum sağlaması bakımından bayanların ilk tercihleri arasındaki renklerdir. Bu renkler gözlerinizde kontrast yaratarak gözlerinizi belirgin hale getirir ve etkileyici bakışlara sahip olmanızı sağlar. Bu sebeple zor durumlarda kullanabileceğiniz önemli bir makyaj malzemesidir.

Kahve ve Kırmızı Tonlarında Dudak Kalemi

Bu tonlardaki dudak kalemi dudaklarınızı daha dolgun göstereceğinden, yüzünüze doğal bir görünüm kazandıracaktır. Bu iki renkteki dudak kalemleri bir çok ruj rengi ile de başarılı bir uyum sağlaması yönünden kadınların en çok tercih ettikleri makyaj malzemeleri arasındadır.

Pembe Lip-gloss

Pembe bir Lip-gloss hemen hemen bütün kadınlara yakışır. Doğal tonlarda renkler seçerseniz günün her saati istediğiniz her makyaj ile kullanabilirsiniz. Bu renk ile doğal görünümünüzden ödün vermeden aşırıya kaçmazsınız. Bu renkteki bir Lip-gloss her bayanın tercihidir.

Pembe Allık

Pembe bir allık tüm makyajlarla uyum sağlamakta ve cilt tonunuz ya da renginiz ne olursa olsun size yakışmaktadır. Üstelik abartısız bir makyaj istiyorsanız bu renkteki bir allık tam size göre. Pembe bir allık ayrıca size sağlıklı, genç ve ışıl ışıl bir görünüm kazandırabilir. Bu sebeple bir çok kadının ilk tercihi olan bir makyaj malzemesidir.

İlginizi Çekebilir

Altın İğne Uygulamasıyla Ameliyatsız Gençleşme: Dr. Yaprak Konakçı Anlatıyor!

Fraksiyonel radyofrekans uygulaması olarak da bilinen altın iğne, ameliyatsız gençleşme yöntemleri arasında en kolay ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir