26 Ağustos 2019 , Pazartesi
Anasayfa / Moda / Her Kadında Olması Gereken Ayakkabı Modelleri

Her Kadında Olması Gereken Ayakkabı Modelleri

Kadınlara ayakkabı denildiğinde akan sular kuşkusuz. Kadınlar diğer aksesuar ve kıyafetlere verdiği önemden daha fazlasını ayakkabılarına vermektedirler.

İşte kadınların sahip olması gereken ayakkabı modellerinden sadece bir kaçı;

  1. Siyah resmi ayakkabı

Kadınların çoğu iş hayatında aktif rol sahibi almaya başladıkça gardıroplarındaki ayakkabılara resmi ve siyah renk ayakkabıları oldukça fazla dahil etmektedirler. Çok fazla abartıya kaçmayacak şekilde sade siyah resmi bir ayakkabının varlığı iş görüşmeleri ve resmi yemeklerde oldukça lazım olacaktır.

  1. Ten rengi ayakkabı

Ten rengi ayakkabılar aslında kadınların kurtarıcısı denilebilecek ayakkabı modelleridir. Çünkü her renk ve kombine uyum sağlayabilen ayakkabı modelleridir. Açık burun, kapalı burun yada dolgu topuk hiç fark etmez dolabınızda en az bir tane bulunması sizi acil durumlarda kurtarabilir.

  1. Sandalet

Yaz aylarında özellikler bayanların en çok tercih ettikleri ayakkabı modelleridir sandalet ayakkabılar. Topuklu yada düz olması hiç fark etmez dolabınızda bulunması gerekmektedir.

  1. Babet

Babet ayakkabılar kadınların belkide en rahat ettikleri ve kendilerini en salaş hissettikleri anlarda giydikleri ayakkabılardır. Dolabınızda bulundurmanız gereken yegane ayakkabılardır. Çünkü rahatlığı o ayakkabılarda bulursunuz kuşkusuz.

  1. İnce topuklu ayakkabı

İnce topuklu ayakkabılar genelde zerafet ve şıklığın göstergeleridir. Kadınları daha çekici ve şık gösteren bu ayakkabılar ayrıca kendilerine öz güven gelmesini de sağlamaktadır. Her kadında bulunması gereken en önemli ayakkabı diyebiliriz ince topuklu ayakkabılara.

  1. Spor ayakkabı

Aslında spor ayakkabı kadın erkek ayırt etmeksizin herkesin dolabında olması gereken ayakkabıdır. Günlük koşuşturmalarınızda kendinizi en rahat hissedeceğiniz ayakkabı modelidir. Yeni şık tasarımlarla beraber bayanların kombinlerinde sıkça kullanabileceği o yüzden de dolaplarında bulundurmaları gereken ayakkabılardır.

Bir önceki yazımız olan Doğru Sütyen Seçimi Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde sudyen, sudyen seçimi ve sütyen hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Lily and Rose Kadınların Gönlünü Fethedecek Yeni Koleksiyonunu Tanıttı

LILY & ROSE Spring / Summer 19 HEAVEN ON EARTH Koleksiyonu Doğaya dönüşün etkisi olan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir