Güzel Görünmenin Yolları

Soyut kavramı da büyük bir önem taşıyan güzellik, insani tabii duygular devreye girdiğinde somut kavramının da önemi doğal olarak artmaktadır. Bu somut kavramı hem daha çok önemseyen hem de güzelliğe güzellik katmak için daha fazla uğraş gösteren bayanlar için aşağıda önemli ve oldukça pratik güzellik önerilerine yer verdik.

Tırnaklarınızı daha bakımlı bir görünüme kavuşturmak için siz de birçok kişi gibi manikür yaptırıyorsanız aslında tırnaklarınızı güçsüzleştiriyorsunuz demektir. Tırnaklarınıza daha fazla güç vermek için zeytinyağı ve limon suyu ile kolaylıkla hazırlayabileceğiniz karışımı kullanabilirsiniz.

Daha beyaz dişler için siz de doğal olarak dişlerinizi diş macunu ile fırçalıyorsanız ve buna rağmen hâlâ dişlerinizde gözle görülür bir beyazlama göremiyorsanız, birçok güzellik önerisinde öne çıkan limon suyu ve sodayı karıştırarak dişlerinizde yaklaşık 2 dakika bekletip sonrasında dişlerinizi fırçalayabilirsiniz.

Diz ve dirseklerdeki sertlikler sebebiyle kolayca yıpranan ve bunun sonucunda kötü bir görünüm yaratan ölü derilerden, zeytinyağı ve bir çay kaşığı bal karışımı ile dirsek ve diz derilerinizi yumuşatarak ölü derilerinizden kurtulabilirsiniz.

Kırışıklardan kendinizi korumak için; güzellik için tanrı tarafından bahçelere özellikle tohumu atılmışçasına birçok güzellik alanında işe yarayan limon ve limon suyu kırışıklardan korunmak için de sizlere yardımcı olacaktır. Yapmanız gereken tek şey limon suyunu cildinizde 15 dakika beklettikten sonra cildinizi durulamak. Evet hepsi bu!

İlginizi Çekebilir

Altın İğne Uygulamasıyla Ameliyatsız Gençleşme: Dr. Yaprak Konakçı Anlatıyor!

Fraksiyonel radyofrekans uygulaması olarak da bilinen altın iğne, ameliyatsız gençleşme yöntemleri arasında en kolay ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir