Eviniz Şıklık Kazandırmak İçin Altın Kurallar

Evlerin tasarlanmasında, şüphesiz ki herkes evinin en güzel olmasını ister.Fakat en güzel olması için moda takip edilmelidir. Bazen 90lı yıllarda gördüğümüz dekoratif ögeler günümüzde insanların gözdesi haline gelebiliyor, bu yüzden bir bakalım en güzel ev dekoru nasıl oluyor?

İnsanların genelde kazandığı maaş vb unsurlar göz önünde bulundurulmaksızın istediği tek bir şey vardır sanırım.O da havuz. Pekala, havuz nasıl olur da evimizi en güzel ev tasarımları arasına sokabilir. Gayet basit, bir veranda. Evet yanlış duymadınız, bir veranda, altında yatabileceğiniz, dinlenebileceğiniz ve ev ortamının tadını çıkarabildiğiniz bir veranda… Evet, bir tülle veya ayıraçla bahçenizden ayrılıp size özgü bir yer haline gelen veranda, bir villanız varsa şüphesiz ki size dünyanın en iyi dekoruna sahip evine sahip olmanızı sağlayacak aynı zamanda,havuzun keyfini çıkarmak ya da izlemek için göz zevkinize hitap eden bir ortam yaratabilir.

Gelelim iç cephede içinizi ısıtacak bir dekora… Şömine, yıllardır ev dekorlarında yerini koruyabilen, gerek yazın, gerekse kışın evinizin tam göz alıcı yerinde baştan aşağı muazzam bir icat olmalı, kesinlikle! 2000’li yılların başında gördüğümüz şömineler ise,tamamen modern dizayn edilmiş bir evde ise elektrikli şömine olarak karşımıza çıkıyor,bir televizyon standının altında, veya evinizin kitap okumaya müsait bir yerinde. Bu bence olağanüstü bir şeydir çünkü;bir şöminenin etrafını hangi ögelerle süslerseniz süsleyin şömine o dekoru asla bozmaz, üzerine bu ögeleri besleyerek harika bir iş çıkardım der adeta.Büyük bir eviniz olmasına gerek yok aslında,elektrikli şömineler, gerek maliyet, gerekse dekor açısından evinizin vazgeçilmezi olmalı ki,sobanın yerini ne kadar iyi tutabildiğini hepimiz görebilelim.

İlginizi Çekebilir

Kalitenin Avantajını Yaşa

Yatak odalarının vazgeçilmezi olan Madame Coco nevresim takımları, şık görünümleriyle dikkatleri üzerine çekerken özel yapılarıyla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir