Eşinize Sürpriz Önerileri

Dünyanın en güzel duygusudur sevenle evlenmek. Daha sonrasında da küçük dünyanıza minik bir can getirmek ise evin süsüdür sevincidir. Bu sevincin ortak noktasını yaşadığınız eşinizi memnun etmek için güzel öneriler ararsınız. Çünkü sevginizi bir şekilde ispatlama gereği duyarsınız. İşte doğru yerdesiniz.

Mektup Yazmak

Mektup yazmak hem yorucu hem de herkesin artık unuttuğu bir iletişim şeklidir. Bu nedenle eşinize içtenlikle yazacağınız bir mektup harika bir hediye olacaktır.

Duvara Resim Asmak

Eskiden çekmiş olduğunuz fotoğrafları dilediğiniz bir duvara kalp şekli oluşturacak biçimde resimleri yapıştırın. Bu sayede geçmişteki güzel anılarınızdan konuşma fırsatı bulacaksınız. Eskiden gülüp eğlendiğiniz günlerden konuşarak sevginizin güzelliğini hatırlayacaksınız.

Eşinize Kitap Yazın

Toplamda 10 sayfadan oluşan bir kitaba eşiniz hayretle bakacaktır. Ona bu güne kadar kimsenin kitap yazmadığını düşünerek memnun olacaktır. Bu kitapta sevginizi, anılarınızı ve gelecekteki hayallerinize yer verebilirsiniz. Yazıları renklendirmek için aralara resimler yerleştirebilirsiniz. Wordpad programından ya da ofis programından yararlanarak çıktı alabilirsiniz. Kapak resminize en güzel fotoğrafınızı koyarak değerli bir kitap oluşturabilirsiniz.

Küçük Notlar

Minik süslü bir kavanozun içerisine ufak notlar koyarak sevginizi ifade edebilirsiniz. En az 10 adet olacak şekilde farklı komik ve ya duygusal sözlerle onun gönlünü almanızı sağlar.

Uçan Balon ve Gül

Eşiniz için uçan balon alarak ipinin arasına  bir not ile bir gül sıkıştırarak onu şaşırtabilirsiniz. Ve ya balon ipine resim de asabilirsiniz.

İlaç kapsülleri

Kullanılmayan ilaç kapsüllerindeki ilacı dökerek içine sevginizi anlatan sözler koyabilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanım klavuzu da ilave edebilirsiniz. Kullanım önerileri olan yazılarla ilaç kapsüllerini bir cam kavanoza koyarak eşinize hediye edebilirsiniz.

Resminizi Tişörte Bastırın

En sevdiğiniz fotoğrafınızı bir tişört üzerine bastırarak hatıra olarak sevdiğiniz eşinize süpriz yapabilirsiniz.

Resmi Yapboz Yaptırmak

İkinize ait en güzel resminizi bir fotoğrafçıdan yapboz haline getirmesini isteyebilirsiniz. Alternatif olarak aynı şekilde bardağa ya da yastığa da aynı baskıyı yaptırabilirsiniz.

Power Point İle Slayt Yapmak

Anılarınızın yoğun yaşandığı fotoğrafların video haline dönüşmesini sağlayarak romantik bir müzik ile çok etkili bir hediye oluşturabilirsiniz.

Güzel bir Sofra Eşliği İle Güzel Bir Hediye

Bu hediyeler arasından dilediklerinizi hazır ettikten sonra eşinizin en sevdiği yemeği yapın. Güzel bir sunum ile ikramların hemen öncesinde hediyelerinizi takdim edin. Eşiniz buna şaşıracaktır.

Hayat boyu mutlu olmanız dileği ile…

Not:

Bir hediyeyi anlamlı kılan tebessümdür, içtenliktir ve güzel duygulardır. Eşinize her daim gülümsemeniz ona vereceğiniz en değerli hediyedir.

İlginizi Çekebilir

Mutlu Bir Hamileliğin 4 Adımı

MUTLU HAMİLELİK SÜRECİ Hamilelik her ne kadar birçok güzel duyguya aidiyetlik sağlasa da çok fazla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir