Erkeklerin Sevmediği Kadın Davranışları

Sevgilinin ailesiyle ilk kez mi görüşmeye gideceksin? O halde bu yazıma göz atmadan gitme! Süslendin püslendin, çok aşırıya da kaçmadın, ideal bir görüşme günü. Fakat sıradan biriyle değil. Sevdiğinin ailesiyle! Hemen korkma, sana vereceğim taktikler işine yarayacak. Öncelikle heyecanını azaltmak için güzel şeyler düşün ve derin nefes al.

Onlarda senin gibi insanlar. Heyecanlanırsan belki de söylememen gereken şeyler söyleyebilirsin. Söylemen gerekenleri biliyorsun, ben bu yazımda sana söylememen gerekenleri anlatacağız.

1. GERÇEKÇİLİKTEN UZAK OLMA

Belki çok hayalperest bir yapın olabilir. Ama şuan bunu kendine sakla. Söyleyeceksen gerçeğe yakın yada gerçek şeyler söyle. Karşındaki insan senin olgun olmadığını düşünmesin. Unutma! Karşındaki insanlar sevdiğinin ailesi.

2. KISITLAYICI YAPINI GÖZLER ÖNÜNE SERME

Belki çok kıskançsın. Bu durum sevgilini rahatsız etmiyor olabilir ama ailesini edecek. Kim çocuğunun sıkılıp bunaltılma fikrinden hoşlanır ki? Bu durum sevgilinle aranda kalsın. Bazı şeyler herkesin bilmesine gerek yok öyle değil mi? 😉

3. BECERİKSİZ OLDUĞUNDAN BAHSETME

Herkes ev işlerini yapacak diye bir kaide yok. Ama kaynana takımı bundan hoşlanmıyor. Oğulları ütülü gömlek giysin, sıcak yemek yesin istiyorlar. O halde ne yapıyoruz? Ev işleriyle aramızın kötü olduğundan bahsetmiyoruz.

4. SEVGİLİNİ ONLARA ŞİKÂYET ETME

(Hatta sadece onlara değil hiç kimseye şikâyet etme!)
Herkes çocuğunun en iyisi olduğunu düşünür. Kötü yönlerinden bahsetmeni hem kabullenmeyecekler hem de senden hoşlanmayabilirler. Bu yüzden sevgilinin hakkında ağzından tek kötü kelime çıkmasın. Tam aksine onun ne kadar iyi bir insan olduğundan bahset. Hatta böyle iyi bir insan yetiştirdikleri için onlara teşekkür et.

5. BONUS MADDE: NE KADAR UZAK O KADAR İYİ

Ne olursa olsun bunu asla söyleme. Evlendiğinizde çocuğundan uzak kalmak hiçbir ailenin hoşuna gitmez. Şimdiden çocuklarını onlardan koparacağın hakkında sinyaller verip göz korkutmaya gerek yok. Sonuçta sende ailenden uzak kalmak istemezsin. En önemli maddeleri senin için sıraladım. Umarım ilk görüşmen güzel geçer. Bol şanslar!

İlginizi Çekebilir

Arnica Tesla Premium Sessiz Elektrik Süpürgesiyle Temizlik Saati Sizin Elinizde

Sabahın erken saatleri, gecenin bir vakti, bebeğinizin gündüz uykusu, evde ders çalışan çocuğunuz, uyuyan komşularınız, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir