Erkeklerin İlişkide Aradıkları 5 Şey!

Kadınlar bir ilişkiden birçok şey bekler. Sadakat, güven, şefkat, eğlence ilk başta bekledikleri. Ancak kadınların birçoğu kendilerinin ne istediğini gayet iyi bilirken, partnerlerinin ne istediğini bir türlü anlayamıyor maalesef. Bu konuda kadınlara biraz hak verebiliriz, zira erkekler ilişkiler hakkında kadınlar kadar açık olamıyor. Bu da çiftler arasında zaman zaman iletişim bozukluklarına yol açıyor. Sizi erkeklerin ilişkilerinde ne aradıklarını bilememe sıkıntısından kurtarmak için, ilişkileriniz için altın değerinde birkaç ipucu verelim.

Yapılan araştırmalara göre, erkeklerin ilişkilerden bekledikleri 5 altın kural var.

Birinci kural; romantizm. Bu size biraz komik gelebilir, ama romantizm erkekler için de önemlidir. Eğer siz partnerinize romantik davranmazsanız, onun içindeki romantizmi de ortaya çıkartamazsınız.

İkinci kural ise aslında tüm kadınların bildiği bir şey; dişi bir kadın. Erkekler, kendilerini cezp edecek, akıllarını başlarından alacak bir kadınla birlikte olmak istiyor.

Diğer bir kural ise, sessizlik. Sessizlikten kastın kadınların susması olarak algılamayın. Erkekler sadece ilişkilerinde kendilerine vakit ayırmak istiyor. Ve partnerlerinin buna saygı duymalarını bekliyor.

Dördüncü ve kadınlarla ortak istekleri ise gerçekler. Kadınlar nasıl ki sadece gerçeği duymak istiyorsa erkekler de ilişkide bunu arıyorlar.

Son kuralımız ise, esprili kadınlar. Erkekler de kadınlar gibi kendilerini gülümsetebilen insanlardan hoşlanıyorlar. Ancak bu noktada dikkat etmeniz gereken şey, abartısız ve kaliteli bir mizaha sahip olmak.

Sonuç olarak; aslında erkeklerin ilişkilerinde aradıkları, kadınların isteklerinden pek farklı değil.

İlginizi Çekebilir

Mutlu Bir Hamileliğin 4 Adımı

MUTLU HAMİLELİK SÜRECİ Hamilelik her ne kadar birçok güzel duyguya aidiyetlik sağlasa da çok fazla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir