Erkeklerin Duymaktan Hoşlanmadığı Cümleler

Partnerinizi mutlu etmek istiyorsanız ona söylediğiniz cümleleri özenle seçmeniz gerekecek bayanlar. Çünkü erkekler bazı cümleleri duymaktan aşırı derece rahatsız olabilir ve buda ilişkinize olumsuz etkileyebilir. İşte erkeklerin duymaktan nefret ettiği cümleler..

Ailem seninle tanışmak istiyor!

Bu cümle genelde ciddi düşünmüş ve işin artık aile kısmına taşınması aşamasında kadınların erkeklere söylediği bir cümledir. “Annem ya da babam seninle tanışmak istiyor artık” cümlesi erkekleri en çok korkutan ve ürküten cümle olmakla birlikte sevmedikleri bir cümledir. Bu cümleyi kurarken erkeğin ruh halini göz önüne almanız gerekmektedir. Her erkek bir değildir tabiki ama çoğu erkeği korkutan bir cümledir.

Ne düşünüyorsun?

Kadınlar erkeklere göre daha meraklı ve heyecanlıdır. Gördükleri ya da yaptıkları her şeye bir yorum katarlar ve katmakla kalmaz sizinde fikrinizi almak isterler. -Tabiki fikrinizi öğrenmek için yoksa onun dediği olur sizinki değil.- Bu noktada da erkeklere sürekli “ne düşünüyorsun?”, “sence hangisi?” gibi bir çok kısa soru cümleleri yöneltirler. Erkekler yapıları gereği ilk gördüklerini yapan varlıklardır. Onlara soru ile değil kesin olarak gitmeniz gerekmektedir.

Düşündüm de..

Bir kadının cümleye girişi bu ise sonu ya olumsuz ya da ciddi bir soru ile bitecektir. O yüzden erkekler bunun farkına vardıkları için bu başlangıç cümlesi onları oldukça sıkan bir kalıptır.

Konuşmamız gerekiyor!

Bir kadın erkeklere emir kipi ile yaklaşıyorsa ki oda bu cümle olur genellikle, sorun büyük demektir. Ya istediğini yapamamıştır ya da size de istediğini kabullendirme çabası içine girmiştir. Erkekler genelde bu cümle ile haşır neşir değillerdir. Bu sebeple onlara bu soru ile gitmeyin direk konuya girin.

Bendeki değişikliği fark etmedin mi?

Bayanlar sürekli değişiklik içerisinde oldukları için erkekler bu değişiklikleri takip etmekte zorlanabilir. Yapıları gereği de fazla değişikliğe açık olmadıkları için genelde farkında olmazlar ama bu soru onları çileden çıkarır ve genelde cevapları evet güzel olmuştur.

Sende erkek misin?

Bu cümle erkeklerin hiç ama hiç sevmediği hatta zorlarına giden ve ilişkileri bitirme noktasına kadar getiren bir cümle olabilir bazen. Bu cümleyi kuran kadın o erkeğin dilinden kurtulamaz. Hiç bir erkek erkekliğinin sorgulanmasından hoşlanmaz. Bu cümleden uzak durmanız ilişkiniz sağlığı açısından oldukça önemlidir. Onlara karşı empati kurmanız yararınıza olacaktır.

İlginizi Çekebilir

Arnica Tesla Premium Sessiz Elektrik Süpürgesiyle Temizlik Saati Sizin Elinizde

Sabahın erken saatleri, gecenin bir vakti, bebeğinizin gündüz uykusu, evde ders çalışan çocuğunuz, uyuyan komşularınız, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir