Woman using digital tablet in home

Erkeklere Sorduk: Evlenilecek Kadın Özellikleri

Evlenilecek kadın, eğlenilecek kadın sınıflandırması ne kadar can sıkıcı bir sınıflandırma olsa da erkeklerin evleneceği kadında aradığı bir takım özellikler aramasından kaynaklanmaktadır. Bir erkeğin evleneceği kadında aradığı özelliklerin ilk başında görsellik gelmekte haliyle, kastım güzel,  çirkin ayrımı yapmak değil ki zaten her kadın güzeldir.

Görsellik derken giyim tarzı ilk akla gelen unsur, erkeklerin çoğu kadınım diyebileceği dişinin aşırı dekolte  giyinmesinden hoşlanmaz. Ama dekolte  giyen kadınlara bakmaktan çok hoşlanırlar, bu bir tezat mıdır? Hayır değildir, çünkü hiçbir erkek sahiplendiği kadına aç gözlerle bakılmasını istemez. Makyajı dozunda, şık ama vücudunu sergilemeyen bir kadın dış görünüş olarak sınıfı geçmiş sayılır.

Gelelim en önemli konuya yani ilk 3 saniyeden sonra devreye giren kişilik meselesine, erkeğini toplumda rencide etmeyen, şımarıklığını baş başa iken yapan, arkadaşlarının yanında erkeğini yücelten ve onun sözünün geçtiği mesajını veren bir kadın,  erkek için tapılası özellikler taşıyor demektir. Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer sözü hiç de yabana atılacak bir söz değildir.

Ve en önemli konu annelik vasfı taşıyıp taşımamanız, günümüz şartlarında zaten evlilik öncesi flört döneminde çiftler birçok şeyi tecrübe ederler.Evlenmek için en itici güç çocuk sahibi olmaktır bunun içinde bir kadının içindeki çocuk sevgisi ve iyi bir anne olabileceği sinyalleri bünyenizde barındırdığınız iyi kız özelliklerinin üstüne konulmuş bir yıldız gibidir.

İlginizi Çekebilir

Mutlu Bir Hamileliğin 4 Adımı

MUTLU HAMİLELİK SÜRECİ Hamilelik her ne kadar birçok güzel duyguya aidiyetlik sağlasa da çok fazla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir