Erkekler İçin Gözlük Seçme Rehberi

Güneş gözlükleri sadece kadınların değil, erkeklerin de favori aksesuarları arasında yer alıyor. Yıl boyunca kullanılan bu tasarımların haliyle özenli bir şekilde seçilmesi gerekiyor. Güneş gözlüğü seçiminde yüz şekli çok önemli ve şık bir görünüm isteyenler mutlaka yüz şekline uygun olan güneş gözlüklerini tercih etmeli. Ancak seçtiğiniz modelin aynı zamanda giyim tarzınıza da uygun olması lazım.

Spor, klasik, rahat, şık, casual ya da rocker giyim stiline uygun sınırsız seçenek var. Tüm erkekler kendi yüz şekillerine ve aynı zamanda giyim tarzlarına uygun olan gözlük modellerini seçmekte zorlanmıyor. Sizler için birkaç örnek vereceği ve bu örnekler doğrultusunda erkek güneş gözlüklerini incelemenizi sağlayacağız. Business casual giyim tarzına sahip olan erkeklerden aşlayalım.

Giyim Tarzına Göre Güneş Gözlüğü Seçimi

Genellikle kumaş pantolon ve gömlek kullanmak zorunda kalır ve zamanlarının büyük bölümünü iş dünyasında geçirirler. Bu erkekler için favori olan model aviator tipi güneş gözlükleridir. Özellikle ince saplı olan aviator tarzı modeller en ideal tercih olacaktır. Rahat giyim tarzına sahip olanlar ya da entelektüel bir stili olanlar için ideal seçim ise açık renkli ve yuvarlak camlı modeller tercih edilebilir.

Sportif ve dinamik bir giyim tarzına sahip olan erkekler için de wayfarer tipi güneş gözlüklerinin gayet uygun olduğunu belirtmek isteriz. Genelde koyu tonları tercih etseler de artık cam renk seçenekleri çok daha fazla ve açık renk tonlarına sahip olan wayfarer güneş gözlüklerini bulmak da zor olmuyor.

Rocker giyim stiline sahip olanlar için siyah vazgeçilmez bir renktir. BU tarzda olan erkeklerin elbette açık renklerde bir güneş gözlüğü ile göremeyiz. Mutlaka koyu renkli camlara sahip olan bir model seçimi yapılmalı! Wayfarer stili bu erkekler için de ideal güneş gözlüğü tipi olabiliyor. Tüm bu tasarımları Atasun web adresinden kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

Firmanın internet sitesinde erkekler için dizayn edilen gözlük seçenekleri çok fazla ve her giyim stiline uygun olan modelleri bu sitede görmek mümkün. Fiyatlar makul seviyede olduğu için her bütçeye uygun modeller için zorlanmadan sipariş verilebiliyor.

İlginizi Çekebilir

İkonik Nike Ayakkabı Modelleri ve Performansları

Sportif giyimi tercih edenlerin en sık tercih ettiği markalardan birisi olan Nike, tasarladığı birbirinden şık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir