spor tunik

En Yeni Spor Tunik Modelleri Tommy Life’ta

Özellikle genç neslin büyük ilgi gösterdiği tunik modelleri başında yazı detaylı ürünler geliyor. Sade ve minimal tasarımlardan sıkılanlar için yepyeni bir ürün olan bu tunikler aynı zamanda kapüşonları ile fark yaratmaya devam ediyor. Söz konusu kapüşonlar tuniklere hem estetik bir ayrıntı eklerken hem de yağışlı havalarda dahi giyilmesini mümkün kılıyor.

Pamuk ve elastan kumaşından imal edilmiş olan kolsuz tuniklerimizin toplam garanti süreleri 2 yıldır. Ancak yıkama talimatlarına dikkat ettiğiniz takdirde bu özel ürünleri çok daha uzun ömürlü olarak giyebilirsiniz. Elastan kumaşı sayesinde esneme payı oldukça yüksektir. Pamuklu yapısı sayesinde yazları terletmez, kışları ise sıcak tutar. Sportif bir görünüme sahip olan bu tunik modellerimizde öne çıkan renkler gri, antrasit ve melanj renkleridir. Bir hafta içinde bizden temin ettiğiniz tunikleri ücretsiz olarak değiştirebilir ya da iade edebilirsiniz.

 Sizlere Sunulan Alternatif Tunik Modelleri

İngilizce ve Türkçe kelimelerin gövde kısmında motiflerle birlikte yer aldığı ve tamamen sportif bir imaj çizgisine sahip olan en yeni tunik modellerini incelemek için de sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda armalı olan modellerimiz hem etek hem de pantolon modelleri ile rahatlıkla kombin yapılabilir.

Diz altına kadar inen, salaş ve etek uçları baskılı olan tunik seçeneklerimiz de çokça ilgi gören modellerimizden bir diğerini oluşturuyor. Son yılların en gözde rengi olarak kabul edilen pudra renginin tüm albenisini yansıtan bu modellerimizde de toplamda yüzde otuz indirim yapıyoruz. Asimetrik kesimle ön kısmı uzun, arka kısmı ise nispeten kısa olan modellerimiz de mevcuttur. Tüm tunikleri kredi kartına dokuz ay taksit imkanlarından faydalanarak satın alabilirsiniz.

Tommylife.com.tr sitesini ziyaret ederek özel kreasyon kapsamında sunulan tüm spor tunik modellerine hızlıca göz atabilirsiniz. Belli bir fiyat aralığının üstünde alışveriş yapan tüm müşterilere kargoyu ücretsiz olarak göndermekteyiz. Ürünlerimizin tamamında yüzde yirmi ile kırk arasında değişen indirim oranlarımız da bulunuyor. Tüm tunik modellerimiz hem yaz hem de kış aylarında giyilebilir ve dört mevsim konfor sağlar.

İlginizi Çekebilir

İkonik Nike Ayakkabı Modelleri ve Performansları

Sportif giyimi tercih edenlerin en sık tercih ettiği markalardan birisi olan Nike, tasarladığı birbirinden şık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir