Dolgun Göğüslere Sahip Olma Yolları

Diri, dik ve dolgun göğüslere sahip olmak her zaman her kadının hayalidir. Güzel ve dolgun göğüslere sahip olmak güzelliğin simgesi olarak bilinmektedir. Sağlıklı beslenme, rutin uyku düzeni ve benzeri durumlar dahi tüm cildi etkilediği gibi göğüslerin güzelliğini de etkilemektedir. Paylaşacağımız ipuçları sayesinde sizler de dilediğiniz gibi Dolgun Göğüslere Sahip Olun

  1. Soğuk Duş Almak

Ilıktan biraz daha soğuk duş almak kan dolaşımını hızlandırmaktadır. Hızlanan kan dolaşımı ise vücutta meydana gelen tüm sarkıklıkları ortadan kaldırmada yardımcı olmaktadır. Göğüslere de etkisi olan kan dolaşımını arttırmak için mutlaka sık sık soğuk duş almanızda fayda vardır.

  1. Göğüs Jimnastiği Yapmak

Göğüslerde hiç kas ve yağ bulunmamaktadır. O yüzden rutin bir jimnastik her zaman çok doğal ve faydalı olacaktır. İçeriye gömülmüş ve ortaya çıkmayı bekleyen meme dokularını, doğru bir şekilde jimnastik yaparak ortaya çıkarabilirsiniz. Günde en az iki kez uygulayacağınız jimnastik ile kısa sürede dolgun göğüslere sahip olabilirsiniz. İçeriden dışa doğru göğüslerinize uygulayacağınız hareketleri günde 20 kez yapmanız gerekir. Bu hareketleri yaparken dirseklerinizi kırmanız gerekir ve hatta varsa ağırlık kullanmanızda da fayda olacaktır.

  1. Zambak Soğanı ile Bakım Kürü Uygulamak

İçerisinde kadınlık hormonu bulunduran bir bitki olan zambak soğanı ile masaj kürü hazırlayarak, göğüslerinize uygulamanız gerekir. Zambak soğanlarını bir rondodan ya da rendeden geçirerek, suyunu sıkmalısınız. Sıktığınız suyu her gün rutin masajlarınıza ekleyerek kullandığınız takdirde, kısa sürede dolgun göğüslere sahip olabileceksiniz.

  1. Tunus Baklası ya da Unu İle Göğüs Bakımı Yapmak

Tunus baklası unu bir miktar su ile pişirilerek krem haline getirilmelidir. Bu kremsi maddeyi göğüslerinize gündüz ve gece olmak üzere günde 2 kez uyguladığınızda, göğüsleriniz kuvvetlenecek, sağlığını ve dikliğini koruyacaktır. Sizde güzelliğinize kavuşacaksınız.

İlginizi Çekebilir

Dermapenle Cilt Sorunlarına Etkili Çözüm Bulundu!

Dermapen, mikro iğneleme deneyimini geliştiren, cilt dokusu ve tonunu iyileştiren bir cihazdır. Dermapen, her iğnenin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir