Dolgu Topuk Ayakkabı Kombinleri

Klasik giyimlerle oldukça güzel kombin yapılabilecek olan bu dolgu topuk model, stilinizi en iyi şekilde tamamlayacaktır.

Dolgu topuğun gün içindeki rahatlığı ve elbiselerle kolaylıkla kombin yapılabilmesi özellikle iş hayatındaki bayanlar için bu ayakkabı modelini ideal kılıyor. Kombinlerinizde dolabınızın mutlaka bir köşesinde bulunması gereken mat deri, dolgu topuk olan bu modeli hem günlük hayatta hem de gece elbiseleriyle birlikte kullanabilirsiniz.

Özellikle iş hayatında en çok kullanılan kumaş, pantolonlarla veya diz altı eteklerle birlikte kombinlediğinizde oldukça şık ve resmi bir görünüm elde edebilirsiniz. Dolgu topuğun üzerindeki hareketli çapraz desenler ile ayakkabınız hem kendini gösterecek hem de kıyafetinize bir hareketlilik katacaktır. Yumuşak derisi sayesinde de ayak terlemesi yaşanmaz.

Bir arkadaş buluşmasında rahatlıkla kullanabileceğiniz bu modeli keten pantolonlarınız ile kombinleyebilirsiniz. Dolgu topuğu sayesinde ayak ergonomisi için rahat bir çözüm sunan bu model tarzınızın daha ön plana çıkmasını sağlayacak, şıklığınızla parlayacaksınız.

 

İlginizi Çekebilir

İkonik Nike Ayakkabı Modelleri ve Performansları

Sportif giyimi tercih edenlerin en sık tercih ettiği markalardan birisi olan Nike, tasarladığı birbirinden şık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir