Doğru Erkeği Nasıl Anlarım Ve Bulurum?

Evet hanımlar, gelin sizle biraz dertleşelim. Biliyorum ki zaman zaman bu derdin aklına geliyor ve seni fazlaca düşüncelere daldırabiliyor. Düşünmek elbette iyidir lakin sadece sorunu düşünmek pek fayda sağlamaz. O halde gel seninle çözümü düşünelim.

Kendine hayat arkadaşı, can yoldaşı, diğer yarını arıyorsun ama nasıl bulacağını bilmiyorsun ya da bulduğun kişinin doğru erkek olup olmadığından emin olamıyorsun. Ama emin olmanın yolları var.

İşte sana birkaç çözüm. Çözümleri değerlendirirken eline kalem ve kağıt al ve yaz. Çünkü söz uçar yazı kalır.

1. Öncelikle kendi özelliklerini bilmelisin. Bildiğin kişisel gelişim yani. Nelerden hoşlanırsın, karakterin nedir, kişiliğin nedir, hangi özelliklerin güçlü, zayıf noktaların var mı vb.

2. Sana göre “Doğru Erkek” tanımı nedir, ne gibi özellikleri olmalıdır, onun karakteri, kişiliği nasıl olmalıdır, huyu tüyü nasıl olmalıdır iyice belirle.

3. Yine sana göre “Doğru Erkek”te olmaması gereken özellikler nelerdir. Yani aslında burada YANLIŞ ERKEK nasıl olur ona bakıyoruz.

Not 1: Bunları yazarken lütfen tüm ayrıntıları gözden geçir. Her şeyi yaz hatta. Yaz ki sonra ah vah etmeyesin.

Not 2: Genellikle karakter, kişilik, niteliklerine yoğunlaşırsan senin için daha iyi olur. Dış güzellik mi iç güzellik mi bunu tartışacak değilim ama bilmelisin ki dışı olup içi boş olduktan sonra davuldan farklı bir görüntü olmaz ve sesi sadece uzaktan hoş gelir.

4. Nasıl Bulurum? Evet sesini duyuyorum. Diyorsun ki tamam iyi hoş bunları yazdık da nereden, nasıl bulacağım ben bu doğru erkeği. Haklısın. Ama bu soru biraz muallakta. Kim bilir belki piyangodan çıkar. Şaka şaka. Sana küçük bir tavsiye. Bulmak için sakın acele etme. Her şeyin vakti ve zamanı vardır emin ol. Gün olacak, beklemediğin bir an ve zamanda karşına çıkacak.  Tanıdıkça da “İşte onu buldum” diyeceksin içinden. Ta da o zaman sakın onu kaçırma.

İlginizi Çekebilir

Doğum Kontrol Haplarının Etkileri

Doğum kontrol hapları, aslında sıkça tercih ettiğimiz bir korunma yöntemidir. Fakat bildiğimiz etkileri kadar bilmediğimiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir