Anasayfa / Sağlık / Doğal Diş Beyazlatma Yöntemleri

Doğal Diş Beyazlatma Yöntemleri

Her kadının hayalinde dir beyaz dişlere sahip olmak. Sağlıklı ve güzel gülüşlere sahip olmak isteyen hanım efendilerin en fazla özen gösterdikleri konulardan bir tanesidir beyaz dişlere sahip olmak.

Kahve, çay, sigara kullanımları ve özellikle de bakımsızlık eklenince dişlerin beyazlıklarını yitirdikleri ve sağlıklı gülüşleri engellediği bir gerçektir. Peki dişler nasıl beyazlatılır? Daha güzel gülüşler ve özgüven nasıl kazanılır işte uzmanından sizlere öneriler;

  • Uzmanların tavsiyelerine göre, doğal diş beyazlatıcıların başında çilek gelmektedir. Çileği bol ve ısırarak tüketmek hem dişleri beyazlatmakta hem temizleme işlemi yapmakta aynı zamanda diş minesinin güçlü olmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda gıdalardan meydana gelen kalıcı hasarları zamanla yok etmektedir.
  • Bir diğer diş beyazlatıcı ve diş taşını zamanla temizleme özelliğine sahip ürün, ananas sirkesidir. Evde yapılmış doğal ananası sirkesi, hem dişleri beyazlatmakta hem de insan sağlığına etkisi oldukça önemli. Keza ananas sirkesi asitli yapısından dolayı diş taşlarını düzenli kullanımda zamanla diş taşlarını eritmekte ve yok etmektedir.

Bir önceki yazımız olan Göz Altı Morluklarına Ne İyi Gelir başlıklı makalemizde göz altı morluğu kremi, göz altı morluğu nasıl geçer ve göz altı morlukları nedeni hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

meme kanseri tedavi süreci

Meme Kanseri Tedavi Süreci

Kanser türlerinin her biri sıkıntılı süreçler içerir. Dolayısı ile bu sürecin daha hafif atlatılması için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir