Dermatoloji Ve Burun Dolgusu Seçenekleri

Dermatoloji Türleri ve Seçenekleri

Hastaların birinci dereceden tercih ettiği uygulamaların başında en iyi dermatoloji uzmanı kapsamında ifa edilen uygulamalar yer almaktadır. Dr. Hande Ulusal bilgilendiriyor: Dermatoloji şekilleri uygulanma biçimleri bakımından kendi içinde ikiye ayrılıyor. Deri hastalıklarının analizi, muayenesi ve en uygun tedavi koşullarının belirlenmesinin akabinde bu iki uygulamadan biri hayata geçirilmektedir. Genel dermatoloji kapsamında birçok hastalığın tedavisi aynı anda ya da aşamalı olarak yerine getirilmektedir. Bunların başında çeşitli nedenlerden dolayı ortaya çıkan tırnak hastalıkları gelmektedir. Tırnakların sertleşmesi, dökülmesi ya da enfeksiyon gibi kapması durumlarda ortaya çıkan bu hastalıklar genel dermatoloji kapsamında tedavi edilmektedir.

Hem Türkiye’de hem de dünya genelinde en sık rastlanan hastalıklardan bir diğeri olan kurdeşen hastalığının teşhisi ve tedavisi için de dermatolojik müdahaleler söz konusu olabilmektedir. Derilerde pul pul noktacıklar oluşturan ve insanı hem psikolojik hem de asabiyet olarak da etkileyen bir diğer yaygın rahatsızlık olan sedef hastalığının mutlak suretteki tedavisi de hijyenik ve tıbbi ortamlarda yerine getirilmektedir. Dermatoloji alanında görülen ve tedavileri yürütülen diğer hastalıklar arasında Liken Planus, gece yanığı, çeşitli nedenlere dayalı olarak ortaya çıkan siğiller, mantar hastalıklar, akneler, sivilceler ve rosecea hastalıkları da mevcuttur.

Burun Dolgu Seçenekleri

Açık ve kapalı yaklaşım olarak iki türe ayrılan bir tedavi biçimine sahip olan burun dolgusu seçenekleri hastaların hem daha sağlıklı hem de çok daha estetik bir görüntü elde etmelerini sağlamaktadır. İlk muayene için en iyi burun dolgusu yapan doktor ile bir randevu ayarlanıp çeşitli tıbbi cihazlar ile incelemeler yapılmaktadır. Yüzlerin çok daha genç ve dinamik görünmesini sağlayan bu uygulamalar hem erkekler hem de bayanlar için uygundur. Genelde lokal anestezi altında yapılmaktadır. Herhangi bir kalıcı iz riski barındırmamaktadır.

Cilt Doktoru Uygulamaları

Cilt gençleştirme uygulamaları aktif ve popüler olarak en iyi cilt doktoru tarafından işleme konan bir diğer uygulamadır. Yüz mezoterapisi de yüzün hem daha sağlıklı hem de daha genç ve estetik görünmesini sağlamaktadır. Gerekli görüldüğü takdirde yüz dolguları da cilt doktoru uygulamaları arasında yerini almaktadır.

İlginizi Çekebilir

Tıraş Makineleri İle Pürüzsüz Bir Cilt

Klasik traşın daha pratik ve keyifli olarak uygulanması kaliteli bir makineye bağlıdır. Tıraş ve sonrasındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir