dekoratif duvar fikirleri

Dekoratif Duvar Dekorasyon Fikirleri

Küçük dokunuşlarla evlerinizde büyük değişimler yaratabilirsiniz. Evinizin duvarlarında yapacağınız küçük değişiklikler ile evinizin havasını değiştirebilirsiniz. Duvarları boyatmak yerine mesela 3 boyutlu duvar kağıtlarıyla duvarlarınızı kaplayabilirsiniz. Ayrıca duvarlarınıza sizin için anlamlı olan bir sözü yazdırabilirsiniz. Bunlar dışında yatak odanıza eşinizle veya sevdiğinizle olan bir fotoğrafınızı kare kalem çizimi ile çizdirebilirsiniz.
Duvarlarınızda yapacağınız ufak bir dekor evin havasını tamamen değiştirecektir. Yatak odanıza, banyonuza ya da mutfağınıza, kısacası evin her yerinde duvarınıza yapacağınız çizimler, boyamalar ya da kağıtlardan yapılmış dekorlar ile daha güzel bir görünüm sağlayabilirsiniz. Kağıtlara kuş, kelebek, kalp, kurdele ve benzeri şekiller vererek ve isteğe bağlı renge boyayarak duvarınıza yapıştırabilirsiniz. Bu sayede 3 boyutlu ve tamamen size özel bir dekor elde edebilirsiniz.
Duvar rafları son zamanlarda trend durumuna geldi. Ancak herkesin evinde bulunan standart duvar rafları dışında bir şeyler daha yapmanız, sizi diğerlerinden farklı kılacaktır. Mesela duvarınızı boyayabilirsiniz. Rafların bulunduğu bölgeleri farklı renklere boyayarak farklı bir görünüm elde edebilirsiniz.
Rafları ve üzerinde bulundukları bölgeleri geometrik şekillerle aynı renge boyayabilirsiniz. Raflarla bütünleşen duvarda olduğun çok farklı yeni bir dekor oluşacaktır. Rafların üzerine farklı cisimler yerleştirerek, renkler arasında da bir karşıtlık oluşturursanız eğer muhteşem bir uyum yakalayabilirsiniz. Farklı renklerde boyalar kullanarak geometrik şekillerinize 3 boyutlu görünüm de kazandırabilirsiniz.
Bahçe ve balkon dekoru olarak da boyama stilini kullanabilirsiniz. Bahçeler için daha çok rafların bölgesel olarak geometrik boyanması sonrası üstüne saksıların yerleşimi ile çok güzel bir dekor yaratabilirsiniz. Aynı şekilde balkonlarda da bu dekoru kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Kalitenin Avantajını Yaşa

Yatak odalarının vazgeçilmezi olan Madame Coco nevresim takımları, şık görünümleriyle dikkatleri üzerine çekerken özel yapılarıyla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir