Dar Mini Etek Modelleri

Etek birçok bayanın olmazsa olmazlarından.Etek dişiliğin en önemli simgelerinden. Ne kadar pantolon giysek de pantolonla rahat etsek de etek giymekten de vazgeçemeyiz. Kurumsal bir şirkette çalışıyorsak ve pantolon giymekten pek hoşlanmıyorsak etekler en büyük yardımcımız. Özellikle siyah bir kalem etek büyük bir kurtarıcı olabilir. Hem rahattır hem de şık bir görüntüsü vardır. Tabiki kalem etek giyerken dikkat etmemiz gereken noktalar da vardır. Eğer basen bölgeniz genişse kalem etek giymeden kaçının. Vücuda oturan bir model olduğu için basen kısmını çok ortaya çıkaracaktır.


İş ortamında çok kullanılmasa da sosyal hayatımızda çok kullandığımız etek modellerinden biri de mini eteklerdir. Mini etek seksi gözükmek isteyenlerin çok tercih ettiği bir etek modelidir. Eğer bacaklarınız güzelse, uzunsa, inceyse mini etek giymekten korkmayın. Hem bacaklarınızın kusursuzluğunu ortaya çıkaracaktır hem de sizi daha uzun gösterecektir.


Mini etek giymek diğer mini eteklere göre daha çok dikkat gerektiren bir etektir. Oturma şekliniz, bacak bacak üstüne atma şeklimiz çok önemli. Öncelikle mini eteğin boyunu kendi ölçülerimize göre seçmemiz gerekir. Bazı etekler sizi çok asil gösterirken bazen etekler sizi basitleştirebilir. Bu ayarı güzel yapmak gerekir.


Mini etek seçiminde kendinize yakışanı bulmalısınız. Dar mini etekler birçok bayanı çekici hale getirir. Siyah renkteki etekler her zaman popülerliğini korur. Siyahın gücünden yararlanmak gerekir. Mini etek seçerken basenlerinizin nasıl gözüktüğüne çok dikkat etmeniz gerekir.

İlginizi Çekebilir

İkonik Nike Ayakkabı Modelleri ve Performansları

Sportif giyimi tercih edenlerin en sık tercih ettiği markalardan birisi olan Nike, tasarladığı birbirinden şık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir