Daha Dolgun Kirpikler İçin Tüyolar

-Etkileyici bakışlar yaratmak ve gözler güzel göstermek için dolgun kirpiklere sahip olmak her bayanın arzusu. Özellikle kirpikleri olduğundan daha dolgun göstermek için en bilindik yöntemlerden biri şüphesiz eye linerdir. Dolgun ve hacimli kirpiklere sahip olmanın diğer bir sebebi ise dolgun maskara kullanmaktır. Peki dolgun kirpiklere sahip olmak içim püf noktalar ister misiniz?

Her zaman kullandığımız bir fırça kaş veya rimel fırçası hiç fark etmez ve bebek  pudrası. Şimdi! Bir kat rimelimizi sürdükten sonra temiz fırçamızın ucunu pudraya batırıp kirpiklerimizi tarayalım. Pudranın kirpiklerinize yapıştığını göreceksiniz. Daha sonra da tekrar maskaramızı sürüyoruz. Bu sayede dolgun kirpikler elde etmiş oluyoruz. Yapacağınız göz makyajı ile de dolgun kirpiklere sahip olmanız mümkün. Koyu far tonları gözlerinizin hem iri hem de kirpiklerinizin daha dolgun olmasını sağlar.

Doğal kirpiklerinizin yanında takacağınız takma kirpiklerde kirpiklerinizi dolgun olmasın sağlayabilirsiniz. Kirpik makası ile de kirpiklerinizi dolgun göstermek mümkün. Önemli olan gün boyu kalıcı etkisi ile bakışlarınıza derinlik ve makyajınıza mükemmellik katacak olan doğru maskarayı bulmaktır. Çünkü yanlış maskara kullanımı ile istediğiniz dolgun kirpikleri elde edemeyebilirsiniz.

Kirpiklerinizin dolgun görünmesini istiyorsanız maskarayı hem üst hem de alt kirpiğinize sürmeyi ihmal etmeyin. Yapay yollarla dolgun kirpikler elde edeceğiniz gibi doğal yollarla da kirpiklerinizi dolgunlaştırabilirsiniz. Hacmi ve uzun kirpiklere sahip olmak istiyorsanız gece yatmadan önce makyajınızı mutlaka temizleyin. Kirpiklerinize masaj yaparak veya hint yağı sürerek kirpiklerinizin uzamasını ve daha dolgun görünmesin sağlar.

İlginizi Çekebilir

Altın İğne Uygulamasıyla Ameliyatsız Gençleşme: Dr. Yaprak Konakçı Anlatıyor!

Fraksiyonel radyofrekans uygulaması olarak da bilinen altın iğne, ameliyatsız gençleşme yöntemleri arasında en kolay ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir