Burun Estetik Ameliyatı
Burun Estetik Ameliyatı

Burun Estetiği Ameliyatında Dikkat Edilmesi Gerekenler

BURUN ESTETİĞİ

Son yıllarda erkeklerinde yoğun ilgi göstermesi ile beraber estetik ameliyatlarında çok aşırı bir oranda yoğunluk yaşanmaktadır. Magazin gündemlerinden sıkça duyduğumuz estetik ameliyatları dış görünüş güzelliği elde etmek amacıyla yapılsa da sağlık sektöründe ve kişinin sağlığı içinde oldukça yerinde bir durumdur. Hem sağlık hem de dış güzellik açısından burun estetik ameliyatı oldukça önemlidir. Kişinin yüz görünümünü değiştirdiği gibi çeşitli solunum yolu hastalıkları ve nefes alma darlığına da iyi gelen burun estetik ameliyatı ile ilgili bilmeniz gereken birçok detay bulunmaktadır.

BURUN ESTETİĞİ YAPILIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Buruna yapılan estetik müdahalesi ile burun deliklerini küçültebilir ya da büyütebilirsiniz. Burun kemeri ve burun ucunda da değişiklikler yapabilirsiniz. Bunlar dış görünüşe etki eden unsurlardır. Bunun dışında sağlık yönünden nefes alışverişini etkileyen eğrilik, polipler, sinüzit ve burun eti gibi problemlerine çözüm olmaktadır.

Burun estetiği yapacak kişilerinin burunlarında birtakım analizler yapılır. Estetik ameliyatın başarılı olabilmesi için burnun fonksiyonel bir yapıya sahip olması gerekmektedir. Burnun işlevini koruması ve devam ettirmesi açısından oldukça önemlidir. Yapılacak estetik ameliyatında iki burnunda deliklerinin aynı kalitede nefes alışveriş işlemini yapabilmesi oldukça önemlidir.

İlginizi Çekebilir

Nane Çayı ve Faydaları

Nane çayı susuzluğu gidermek konusunda oldukça etkilidir. Aynı zamanda tazelenme hissi de verir. Nane çaylarının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir