burçlara göre elbise seçimi

Burcunuza Göre Elbise Renginiz

Bayanlar için elbise ya da kıyafetlerin hepsi olmazsa olmazdır. Onlar için kıyafetler hayatın bir parçasıdır. Bu noktada burcunuzda devreye giriyor. Seçtiğiniz kıyafetlerde burcunuz elbise renginizi belirleyebiliyor.

İşte burcunuza göre elbise seçimlerindeki renkleriniz..

Koç Burcu

Koç burcu kadını öncülüğünü modada da göstermektedir. Onlar için farklı tasarımlar her zaman ilgi çekici olmuştur. Elbiselerde canlı renkler onlar içindir. Koç burcu kadınına kırmızı, pembe ve kahve tonları renkleri yakışacaktır.

Boğa Burcu

Boğa burcu kadını, trendlerden çok zamansız klasik kıyafetleri daha çok tercih etmektedirler. Kaliteden ödün vermeden ve klasikten vazgeçmeden seçim yaparlar. Gösterişsiz şıklık Boğa kadınlarının olmazda olmazıdır. Bu sebeple siyah, beyaz ve gri tonları gibi renkler boğa kadınları içindir.

İkizler Burcu

İkizler burcu kadınları tarzlarıyla enerjilerini yansıtırlar. Elbise seçimlerinde spor modelleri tercih ederler. Bu yüzden İkizler kadınları için canlı renkler önceliklidir.

Yengeç Burcu

Bu burca sahip kadınlar zıtlıklardan ya da yakın tonların uyumuna bayılır ve seçimlerini de bu yönde yaparlar. Elbise seçiminde bir Yengeç kadını yeşil, haki, kahve ve siyah tonlarını tercih eder.

Aslan Burcu

Aslan burcu kadınları baskın karakterleri ile akıllarda kalmıştır. Onlar için parlak ve “Ben buradayım” dedirten kıyafetler olmazsa olmazdır. Altın sarısı ve turuncu tonlarındaki renkler tam Aslan burcu kadınları içindir.

Başak Burcu

Başak burcu kadınları estetik ve fonksiyonelliği bir arada bulunduran kıyafetlere dayanamazlar. Üzerlerinde ufak eklemeler ya da çıkarmalar yapabilecekleri elbise modellerini tercih ederler. Başak kadınlarına yakışan renkler ise bordo, kırmızı, siyah ve kahve tonlarıdır.

Terazi Burcu

Bu burcun kadınları seçimlerinde denge ve tutarlılığa oldukça fazla önem vermektedirler. Uyumluluk onlar için çok önemlidir. Terazi kadınlarına açık pembe, açık mavi ve pastel tonları yakışacaktır.

Akrep Burcu

Akrep kadınları vücut hatlarını ön plana çıkaran kıyafetleri daha çok tercih ederler. Dekolte kıyafetler onlar için bir yaşam biçimidir. Altın ve gümüş tonlarındaki renkler onlar için ideal renklerdir.

Yay Burcu

Yay burcu kadınları için moda kıyafetlerden ziyade, kendi stillerini yansıtan kıyafetler daha çok önemlidir. Yay kadınları için eflatun, bordo ve kızıl tonlarındaki renkler tam uyum sağlayacaktır.

Oğlak Burcu

Oğlak burcu kadınları otoriter olmalarıyla ünlüdür. Bu yüzden onlar için tek parça elbiseler oldukça önem arz etmektedir. Oğlak kadını için renk demek ise, siyah, lacivert ve koyu gri tonlarıdır.

Kova Burcu

Kova burcu kadınları için modayı takip etmek önemli değildir. Kova kadını için önemli olan moda parçalar arasında en aykırı ve en parlak olanları seçmektir. Kova kadınlarına yakışan renkler siyah, mavi, lacivert ve yeşil tonlarıdır.

Balık Burcu

Balık burcu kadınları duygusal olmaları ile ünlüdürler. Bu yüzden romantik ve daha kadınsı bir stil onların kıyafetlerinde olmazsa olmazdır. Renk seçiminde ise lacivert, pembe, yeşil ve eflatun ilk tercihleridir.

 

İlginizi Çekebilir

İkonik Nike Ayakkabı Modelleri ve Performansları

Sportif giyimi tercih edenlerin en sık tercih ettiği markalardan birisi olan Nike, tasarladığı birbirinden şık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir