Burçlara Göre Parfüm Seçimi

Parfüm deyip geçmeyin! Karakter ve davranışı belirleyen burçların, parfümler üzerinde çok büyük etkisi vardır. Çoğu kadının parfüm seçmedeki kararsızlığı bilinen bir gerçektir.  Bu esnada burçların özellikleri devreye giriyor.

Lider ruhlu kadınların burcu Koç‘lar için Versace Bright Crystal öneriliyor. Bu koku sayesinde koç kadınları kendilerini daha değerli hissedecekler.

Feminen Boğa kadınları için Gucci Flora markası en ideal olanıdır. Feminen ve romantikseniz bu parfüm tam size göre.

Sıradanlıktan hoşlanmayan İkizler kadını için anı yaşamak önemli olandır. Bu yüzden Cacharel tam İkizler kadını için ideal bir parfümdür.

Dinginliğe önem veren Yengeç kadını hiç şüphesiz evcimen yapısı ve uysallığıyla dikkat çeker. Bu nedenle karmaşık olmayıp, ahenkli bir koku olan Pure DKNY tam olarak Yengeç kadını için üretilmiştir.

Özgüveni zirvede olan Aslan kadını için hayatlarındaki net çizgileri ve ilişkilerindeki sadakati dikkate alınarak uzmanlar onlara Escada Incredible Me’ yi önermiştir. Bu koku egzotik olmakla birlikte tam da Aslan kadınlarına yöneliktir.

Detaycı Başak kadını için huzur veren bir koku yeterli olacaktır. Çünkü onlar titiz oldukları kadar değişikliklerden de pek hoşlanmazlar. Bu doğrultuda devreye Calvin Klein Eternity’nin huzur veren kokusu giriyor.

Doğallığı ve modernliğiyle büyüleyen Terazi kadını için onları tamamlayacak baharatlı ve egzotik kokular tercih edilmelidir. Giorgio Armani Idole  tam da kendinden emin, tutkulu Terazi kadınlarının kokusudur.

Zarafet timsali Akrep kadınları romantik esintilere sahip Ralph Lauren Romance parfümünü kullanmalıdır. Bu parfüm tutkulu ve duygusal Akrep kadınlarının tercihi olmalıdır.

Entellektüel Yay kadınları Paco Rabanne Ultraviolet’i yüksek enerjileri ve iyimser ruhlarından dolayı seçmelidir.

Hedeflerine kilitlenen Oğlak kadınları, iyi bir iş kadını imajına yakışacak olması sebebiyle Gucci Envy Me’yi kullanmalıdır.

Çeşitlilik abidesi Kova kadınları kendilerinde farklılık yaratacak Burberry Touch’ı seçmelidir. Doğal,çiçeksi ve sıcak bir kokuya sahip olan bu parfüm Kova kadınlarını yansıtmaktadır.

Naif olan Balık kadınları etraflarına sevgi saçma özelliğiyle çiçek kokularını seçmelidir. Bunun yanı sıra onlara özgüven aşılayacak olan en iyi koku Estee Lauder Pleasures Intense’dir.

Bizi yansıtan burçlarımızı eğer iyi değerlendirirsek etrafa kendimizden bir parça olan kokularımızı etkileyici bir şekilde bırakabiliriz.  Kendini yansıtan bir parfüme sahip olmayı kim istemez ki?

 

İlginizi Çekebilir

İkonik Nike Ayakkabı Modelleri ve Performansları

Sportif giyimi tercih edenlerin en sık tercih ettiği markalardan birisi olan Nike, tasarladığı birbirinden şık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir